Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temetésre 2 éves kislányra...

Temetésre 2 éves kislányra milyen ruhát adjak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább csak úgy otthon hagynám
2018. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért viszed el egyáltalán?...
2018. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
2 éves gyereket nem szokás temetésre vinni. Babysitter vagy valami barát vigyázzon rá ha már muszáj elmenni.
2018. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Azt amit egyébként is viselni szokott otthon. Ugyanis nem vinném el. Gyermekpszichológus válogatja, de a legalsó korhatár minimum 3 év. De inkább hetet mondanak.

Részvétem egyébként!

2018. máj. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem szoktak és nem is kell temetésre vinni egy 2 éves kislányt!
2018. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#2 Miért ne vihetném? Testvére..
2018. máj. 27. 10:48
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Hagyd a sok idióta kötekedőt.


Fekete ruhában vidd, és ALAP lenne, hogy a testvére, apja-anyja temetésére elvinném.

2018. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Eszembe se jutna elvinni. Aztán lehetne neki magyarázni hogy miért tettek rá földet. De ízlések és pofonok.

Feketében vagy ha olyan nem létezik gyereknek, akkor sötétkék ruhába.

2018. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem vinném, mert 2 évesen még úgy sem fogná fel, hogy mi zajlik ott. Arról nem is beszélve, hogy se a ravatalozásnál, se a sírig elmenésnél, és az utána történő eseményeknél nem várható el, hogy végig csendben, szomorúan viselkedjen. Arról nem is beszélve, hogy jobban megijed majd, ha a sok síró felnőtt embert látja maga körül. 2 éves gyerek nem való temetésre, még akkor sem ha az a szülei, testvére temetése lenne.
2018. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert nem fogja fel, emlékezni sem fog rá, viszont a család többi részére, kiváltképp nektek sokkal nehezebb lesz így egy rendben gyászszertartás alatt elbucsuzni, ha a kicsit ott fog virgonckodni, meg unatkozni.. engem 4-5 évesen vittek el nagyszülő temetésére, unatkoztam beszélgettem, el kelett menni a temetőben sétálni velem...
2018. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!