Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem bunkóság ilyen öltözékben...

Nem bunkóság ilyen öltözékben menni temetésre?

Figyelt kérdés
Feketéből csak fekete farmerom, meg egy cicanadrág féleség van. Fekete felsőm se igazán van, csak egy ingem...Ruhát nem akarok felvenni, mert hideg lesz, meg kihívónak találom. Kabátom is csak ilyen szürkés-zöldes van...
2017. nov. 17. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
De igen, bunkóság, kiveve ha a sajátodra mész.
2017. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, hogy mennyire közeli hozzátartozód az elhunyt. A távolabbi rokonnál, ismerősnél elég a fekete farmer és és a meglévő szürkés-zöldes kabátod. Cicanadrágot ne vegyél fel temetésre!

Ha nagyon kőzeli, akkor próbálj kölcsönkérni fekete holmit erre az alkalomra.

2017. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Fekete szoknya+harisnya?
2017. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem rikítóan világosban mész, akkor rendben van. Én is voltam már barna kabátban és szürke, egyszer pedig fekete farmerben is téli temetésen. El akartam menni, közeliek voltak, viszont nagyon nem voltam úgy, hogy üzeltekbe rohanjak megfelelő öltözékért.
2017. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs fekete kabátom, tavaly temettük Anyukámat, khaki zöld kabátban voltam. Felőlem a többiek napsárgában is lehettek volna, kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy ki milyen ruhában jött. Arcokra alig emlékszem, nem volt még divatbemutató is.

Örültem, hogy nem ájultam el, nemhogy még shoppingoltam volna.

2017. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos én már voltam jó néhány temetésen, így van tapasztalatom, hogy ki mit szokott felvenni. Téli időben nem számít, hogy miben mész. Mármint úgy értem, hogy nem mindenkinek van fekete kabátja. Van akinek kék, van akinek barna stb. Ha a nadrágod nem ilyen szaggatott farmer, az teljesen jó. A kabát meg mind1, olyan van, amilyen, hideg van, ha nincs más, akkor jó az. Viszont ha közeli hozzátartozó, akkor szerezz be egy fekete kabátot.

Volt idő, amikor nekem sem volt kimondottan temetésre való ruhám, de bevásároltam, mert sajnos évente 2 alkalommal tuti kell.

2017. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kimondottan rikító színekben mész szerintem semmi baj. Szürke, sötétkék, ilyen szomorú földszineken aki megsértődik az egy nyomorék. Nem az a tisztelet és a kegyelet mércéje, hogy külön kollekciód van temetési ruhából. Aki raer ezzel foglalkozni az meg mindent csinál csak nem gyászol.
2017. nov. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!