Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utcára bevállalható ez az...

Utcára bevállalható ez az együttes?

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 27. 12:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ma érkezett meg hasonlóan karcsú alakom van mint a képen
2018. máj. 27. 12:03
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez alkalmakra való ruha és nyáron ha mondjuk mész valami báli szerűségre . Olyan gyönyörű ez ilyet csakis alkalmi lehet. 19F bár ez csak az én véleményem .
2018. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem elég proli melltartó nélkül
2018. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha neked tetszik, akkor ne érdekeljen, hogy mit gondol az, akinek nincs jobb dolga annál, minthogy mások öltözködésével foglalkozik.
2018. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem simán, mondjuk én a szoknyát feljebb húznám derékig de amúgy jó a szett.
2018. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hétköznapra kicsit sok, szerintem is inkább alkalmi, de ha nagyon csinos szeretnél lenni akkor vedd fel nyugodtan :)
2018. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Gáz, főleg melltartó nélkül.


Hol a logika amúgy? Hosszú szoknya, hosszú ujj, de a has kint van... idiotizmus felsőfoka 😒

2018. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Időpont ma 16:14

Még ilyet! Valaki mer úgy olyan ruhát felvenni, ami neki tetszik, nem pedig másoknak. Hova jutottunk. :( Ugye milyen rossz érzés, hogy az embereknek vannak saját gondolataik is? Szerintem elmegyek és felkötöm magamat. Nem bírom ezt a nyomást. :"(

2018. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én nem venném fel utcára. Nem azért, mert nekem ez oda sok, hanem, mert egyszerűen ez az anyag inkább a mesterséges esti fényekben mutat jól. Na meg elég melegnek is néz ki, ahhoz, hogy a napsütésben rajtam legyen. Borult időben meg még annyira, se adja ki az anyagát, mintha meleg napsütésben vennéd fel.
2018. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez inkább alkalmi. Vagy külön-külön jó hetkoznapra. A felső egy farmerrel pl. A szoknya valami egyszerű felsővel betűrve csotop vagy trikó magasabbra húzva a derekát. Na érted....

Így utcára járdát soprogetni vele szerintem túl puccos.

2018. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!