Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utcára bevállalható ez az...

Utcára bevállalható ez az együttes?

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 27. 12:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Jól néz ki. Főleg itt Budapesten látni hasonló szetteket, simán felvehető így együtt egy esti sétához is. Azért írok estét, mert 30 fokokban nyáron már meleg lesz nappal ez az anyag.
2018. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Alkalmi, de amúgy nagyon szép!
2018. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem.


A szoknya maga jó - bár az anyaga hagy kívánnivalót -, de a felső... nos, egy bimbótapaszt tegyél majd alá, vagy valamit, ami takarja :D

2018. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Mellbimbót ne hagyjuk már így.
2018. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én utcára nem venném fel, mert ha leér a ruha alja a földre, akkor nem sokat bírna ki, elég hamar bekoszolódna. Egyébként nem rossz ruha ez, de én csak alkalmakra venném fel úgy, ha kocsival megyünk oda is, vissza is, utcán nem mászkálnék benne, de csak azért, mert félteném, hogy valami baja lesz.
2018. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire. Nyugodtan húzzd fel melltartó nélkül utcára. Persze az emberek 70% megnéz, mert maradiak. Ez egyébként nagyon divat most, a crop top + szoknya vagy bőszárú nadrág együttes. Arra viszont figyelj hogy ne érjen le a földre, főleg ha városban mászkálsz, mert az nagyon nem higénikus.
2018. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja és ha pont ilyen anyagú mint a képen, ne a forró napokra ved fel szerintem, mert meleged lesz benne.
2018. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az nem zavar hogy leér ki lehet mosni.
2018. júl. 3. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!