Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kötitek be a cipőtöket...

Hogyan kötitek be a cipőtöket úgy, hogy ne látszódjon a masni?

Figyelt kérdés
Úgy,hogy például ne a talpnál legyen a csomó,mert tudom ,hogy rengeteg ember úgy hordja ,de eléggé zavaró.

2018. máj. 28. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Amelyik ciponel lehetseges en beteszem a fuzot a cipobe. Igy nincs semmifele masni meg kotozes meg semmi.
2018. máj. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig a cipő nyelve alatt kötöm meg a masnit, a két nyuszifület meg bedugom oldalra a cipőbe. Az egyiket balra, a másikat jobbra.
2018. máj. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom ezt cikinek, ha látszódik. Sokkal bénábban néznek ki akik nem kötik be a cipőt és lötyög a lábukon, eláll a cipő a lábtól és a nyelve a cipőnek feláll.
2018. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyelve mögött kell bekötni,egyszerűbb ha az utolsó két lyukat úgy fűzöd be,hogy fordítva,tehát kívülről befelé dugd be a fűzőket.
2018. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
A masni két végét oldalt bedugom.
2018. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát.... őszintén szólva sosem érdekelt, h látszik e a masni vagy nem. Akkor zavart egyedül, ha túl hosszú volt,leért a földre, én meg azon tapostam. Olyankor vagy oldalt beraktam a lábam és a cipő közé, de ez elég kényelmetlen volt, aztán kitaláltam azt, h behúztam a cipő eleje elé, a cipőfűző alá, így nem volt kényelmetlen. Amúhy meg ritkán hordok fűzős cipőt. Többnyire balerinát, ami belebújós, a slip-on szintén bele bújós, a magas sarkúim csatosak. Tulajdonképpen ami fűzős cipőm van, az egy converse, egy adidas superstar, illetve egy edző cipő, amit csak sportoláshoz használok. Illetve van még egy pár fűzős csizmám, de mivel ezeknek zippzáras az oldaluk, ezért a fűzőt nem is kell bántani...
2018. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!