Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett divat mostanában...

Miért lett divat mostanában egy szép mini ruhát futó vagy egyéb sport cipővel hordani?

Figyelt kérdés
Nekem olyan furcsa a két stíluy együtt.
2018. máj. 29. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Ez nem divat. Egyesek nem tudnak öltözködni és azt hiszik, hogy amit az "divat"diktátorok mondanak az a jó.

Undorító a kettőt ötvözni.

Akkor vegyen fel lapos szandált, vagy papucsot, vagy balerina cipőt.


Ez olyan, mint amikor Pesten láttam egy szép fekete ruhába öltözött nőt gumicsizmával. :O

2018. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked furcsa, másnak nem. Akkor most kinek van igaza? :) Mindegyikőnk más, és ettől szép a világ. Senkinek nincsen köze más életviteléhez mindaddig, amíg azzal az ő szabadságát nem korlátozza. A ruha az nem, hogy nem meríti ki, de még csak meg sem közelíti a korlátozás határát.
2018. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"egy szép fekete ruhába öltözött nőt gumicsizmával" őőő sokan járnak így, ha esik, de már meleg van. Vagy fesztiválok??
2018. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura volt látni, de már megszoktam.

Valahol meg is értem, hogy az emberek szeretnének elegánsak lenni és nem megsülni, viszont nem akarják a lábukat tönkretenni magassarkúban, balerinában és inkább egy olyan cipőt vesznek fel, ami védi a lábboltozatot és lehet benne sokat sétálni, táncolni is.

2018. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1, az hogy undorító, nem igaz, mindössze annyi a helyzet, hogy neked nem tetszik. Tanuld hogyan kell érett módon véleményt nyilvánítani. Mivel mindenkinek más tetszik, ezért az ember saját véleménye nem tény értékű. Elég ostoba dolog azt gondolni, hogy ami neked nem tetszik, az undorító. Mert másnak meg tetszik.

Elég sz*r lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene. Mindenki ugyanúgy nézne ki, és nem lennének egyedi ízlésvilágok.

+ az, hogy valaki nem úgy öltözködik, ahogy neked tetszik, még nem jelenti azt, hogy nem tud öltözködni.

A fenti kijelentésedből lesüt, hogy te is "divatdiktátornak" gondolod magad. Pedig nyilván messze vagy ettől.

2018. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én csak kiváncsi voltam erre, mert manapság sok lányt látok így ami szokatlan volt számomra. Mármint a sportos és a csinos ötvözése.

De engem nem zavar.

2018. máj. 31. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is szoktam így felöltözni, mondjuk nem kifejezetten futó, vagy sportcipővel, hanem inkább Converse-el, vagy valamilyen slip-onnal veszek fel ruhát, vagy szoknyát. Azért nem túl gyakran, de elő szokott fordulni, ha olyan kedvem van. Én nem követem a divatot, tehát nem tudom, h mennyire divat ez, vagy ki milyen megfontolásból öltözik így. Én személy szerint azért, mert szeretem a kontrasztos, ellentétes dolgokat, a kettősséget. És azzal, h egy elegánsabb ruhához lazább lábbelit veszek, pont kielégíti a kettősség iránti érdeklődésem. De ugyanez fordítva is igaz, ha olyanom van, simán felveszek valami lezserebb ruhához egy csini magas sarkút, vagy balerinát...
2018. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!