Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levi's cipőket hol lehet...

Levi's cipőket hol lehet vásárolni / honan lehet rendelni Magyarországon/ Magyarországra?

Figyelt kérdés

A playersroomban láttam egyet, de már szerintm kifutó darab, ezért csak 1 nagy méret van. A Levi's hivatalos honlapjáról európa nagyrészébe lehet rendelni, persze ide nem :) Szóval kezdek tanácstalan lenni, nektek van valmi ötletetek?


ez az a cipő: [link]



2018. máj. 30. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nyílt meg a link. Nekem a hádából van egy levi's cipőm, magyarországi boltban még nem láttam sosem.
2018. máj. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ! mondjuk turiból cipő az eléggé mission impossiblenek tűnik... :( olyan 45ös a lábam amúgy


ez volna a cipő: [link]

2018. máj. 31. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Budapest környékén (azt hiszem Biatorbágy pontosan) van a Premier Outlet, lehet, hogy hallottál már róla, ott van egy Levi’s bolt. Nem csak ruhákat, hanem cipőket is árulnak, bár nem túl nagy a választék :D Ha esetleg nincs nagyon messze benézhetsz oda is, hátha :)
2018. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de oda kimenni találomra többet nem fogok, csak ha tuti.. emlékeim szerint bár már jó rég voltam, maga a Levi's bolt nem valami nagy.


Esetleg arra nincs tippetek ( én erre látok reális esélyt ) hogy külföldről honnan lehetne rendelni? A hivatalos weboldalrol egész euroóába szállítanak csak 2-3 országba nem köztük MO is... de valami egyéb helyről esetleg?

2018. jún. 1. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!