Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Combfix 16 evesen? Velemeny?

Combfix 16 evesen? Velemeny?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Semmi értelme.


Ha kilátszik, riba,.ncccos, ha nem, akkor minek hordod? :)

2018. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16 éves ne hordjon combfixet.
2018. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kb. annyi idősen néptáncfellépésre mentem fehér combfixben szóval no para :D Mondjuk azóta rájöttem, hogy gyakori viseletnek nekem nem kényelmes, de szerintem semmi gond nincs abban, ha valakinek ez bejön. Akár 16 évesen is. Lehet azt ízlésesen viselni.
2018. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha kilátszik, minden életkorban ripancos, ha meg nem látszik, akkor meg tök mindegy, mi van rajtad...
2018. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Remélem nem lesz mansplaining, hogy így férfi létemre beleszólok⸮

De szerintem remek alternatíva lehet esetleg egy ilyesmi darab is.


[link]


[link]

2018. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Második link nem jó. Bocsi.
2018. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: miért ?
2018. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem bátran viselheted, számomra a combfix sokkal kényelmesebb, mint egy harisnya. Vigyázz arra, hogy minõségit vegyél, és a csipke része ne látszodjonki. Én már 13 évesen viseltem combfixet
2018. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem korhoz kötött. Ha szereted, akkor hordjad nyugodtan. Gonsolom nem úhy hordod, h ki látszik a csipke része, mert az úgy gáz. (Nem csak 16 évesen) De ha ízlésesen hordod, és nem látszik ki a csipke része, akkor a kutya meg nem mondja, h harisnya, vagy combfix van rajtad. Az a lényeg, h neked hogy jobb, melyiket szereted jobban. Én speciel a harisnyát jobban szeretem, így kb csak azt hordok, de van egy barátnőm, aki meg csak combfixet vesz fel ha harisnya kell a lábára. És ez amúhy tök véletlen derült ki jópár év ismeretség után. Mert csipkét sosem villantott, ő nem reklámozta, mi nem kérdeztük, hiszen harisnya-harisnya, a különbség abban rejlik, h az egyik a combnál ér véget, a másik derékon. És ez a kutyát nem érdekli, hidd el! Úgyhogy, hajrá, hordd csak nyugodtan és ne azzal foglalkozz hány éves vagy!
2018. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miert ne. Az is csak egy ruhadarab.
2018. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!