Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyerekcipő bolt Szekszárd...

Zsazsa1982 kérdése:

Gyerekcipő bolt Szekszárd Paks Baja Pécs?

Figyelt kérdés
Hol lehet normális gyerekcipőt vásárolni Szekszárdon vagy egyáltalán Tolna megyében? Elegem van abból, hogy a Deichmannban vagy a CCC-ben megvett cipő 2 hetet sem bír!!!!

2018. máj. 30. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már van olyan idős akkor az Offices Shoes-t ajánlom (Pécs) márkás cipők, de lehet találni nagyon olcsón is,nekem eddig nagyon sokáig bírták. Sportcipő még jó a Hervisben ott nem húzós árú és jó minőségű, de ez relatív nekem eddig beváltak
2018. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket ismerjük mi is,csak a fiam 4, a lányom 8 éves, sajnos a felnőtt boltok kizárva.
2018. máj. 31. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Pakson van a Vackor gyerekcipőbolt, úgy tudom a Kossuth Lajos utcában
2018. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a Vackort, de semmi kínálatuk sincs szinte, ha volt gyorsan elkapkodhatták. :(
2018. jún. 1. 08:39
 5/5 nemetholga válasza:

Szia!

Sokan nem tudnak még róla, de Szekszárdon nyílt egy új gyerekcipőbolt, a neve Trendi Kölyök, mi oda járunk át Bajáról. Hatalmas árukészletük van, segítenek a gyerek lábának megfelelő cipőt kiválasztani mert ugyebár nem mindegy hogy keskeny vagy széles, lapos vagy ducibb a lábfeje stb. és a Deichmannban és más hasonló helyeken nemigazán segítenek, nem is értenek hozzá csak eladni akarnak… És szupinált cipőt sem kapsz máshol a közelben.

Ami fontos: nem kínai cipőt árulnak, hanem európai minőséget, Superfit, Primigi, Szamos, Geox, DD Step, Lotto, stb. aki ismeri ezeket az tudja hogy mire számíthat a pénzéért. Ezek nem szakadnak szét a gyerek lábán, persze csak ha nem motorozik éjjel-nappalJ


Nézd meg itt www.facebook.com/trendikolyok

Aki kényelmesebb vagy messzebb lakik annak itt a webshop Trendi Kölyök Cipő webáruház

2018. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!