Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 16 éves fiú csak szürke, fekete és fehér ruhákban jár?

Figyelt kérdés
Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi. Kort és nemet is írjatok légyszi!
2018. jún. 2. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan mi lenne??? Páromat 16 éves kora óta ismerem csak szürke, sötétkék és fehér pólókat, trikókat vesz fel vanamelyik mintás vagy feliratos de az alap ugyanaz. Néha vesz magának terepszínűt vagy világosabb/élénkebb kéket de soha nem veszi fel. Múltkor kapott valakitől egy piros nike pulcsit soha nem vette fel. Szerinte bu zis ha valaki ilyen szines ruhákat hord. Pedig szerintem jól állna neki mert kreol bőrű és jól mutatnak rajta az élénk szinek de hát ő tudja eszembe nem jutna ilyeneken fent akadni. 23 éves

Én 24N

2018. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Azt vesz fel, amit akar. De mindenkinek vannak ilyen korszakai, lehet kinövi majd vagy megunja. Egyébként sok ilyen srácot, férfit ismerek. Valamiért sokan leragadnak ezeknél a színeknél, pedig annyi jó szín van, ami jól áll egy pasin.

24/nő

2018. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2018. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, mintha csak kék, zöld és barna színeket hordana.

Mert ezekben a színekben nincs semmi durva, abszolút basic mindegyik.

Én lány vagyok, de nekem is ez a három szín egy szerelmi háromszög.

Ezek azok, amik az összes más kiegészítő színhez jól mennek, így nagyon jó befektetés, ha van egy pár ilyen színű ruha a szekrényben.

Egy kis világos rózsaszínnel, babakékkel vagy levendulával fantasztikusan mutatnak.

Nem mellesleg nyár típus vagyok, így az sem sápaszt, ha tetőtől talpig szürke vagyok -meg amúgy imádom is ezt a színt.

2018. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy milyen színesen öltözködik. Legalább is hozzám képest:D Én kizárólag feketét hordok.
2018. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!