Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aktív kismamák, ti mit viselte...

Aktív kismamák, ti mit viseltek túrázáshoz?

Figyelt kérdés

A terhességem 20. hetében járok, és néhány hét múlva megyünk nyaralni. Mi általában aktívan pihenünk, rengeteget túrázunk, és most már érzem a hasamon, hogy a korábbi nadrágok szorítanak (nincs még nagy pocakom, most kezdett csak beindulni a növekedés). Olyan túranadrágot (vagy ahhoz hasonló anyagú, fazonú), kényelmes nacit keresnék, aminek nem magas a dereka, illetve inkább gumis, mint cipzáras, hogy nagyobb pocakkal is gond nélkül viselhessem a nyaraláson. Hol találok ilyet szerintetek? Néztem már decathlonban, illetve a neten is keresgéltem, de eddig nem találtam kismamáknak való túraruházatot.

Köszönöm a válaszokat!:)



2018. jún. 3. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az az oka, hogy amikor már nagy a pocak, akkor a hosszabb séták megterhelik a szalagokat, és hamar kényelmetlen vagy fájdalmas lesz. Vannak azok a derékvédők, azt fel tudod húzni egy sima túranadrágra úgy, hogy nem gombolod be.
2018. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, végső megoldásként én is erre gondoltam, vagy esetleg még cicanadrágra. Azért, ha valakinek van ötlete, ne tartsa magában!:)

Szerintem amúgy ez alkat kérdése. Vannak, akik rosszabbul viselik a terhesség egészét, és vannak, akik még a 7-8. hónap végén is fittebbek, mint mások bármikor, és simán bírják a hosszabb kirándulásokat - remélem nekem se lesz megerőltető majd.

2018. jún. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!