Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik ha szoptatós...

Nektek tetszik ha szoptatós kismamák kirakják a mellüket?

Figyelt kérdés

Ismerek pár csajszit akik nemrég szültek. Ennek következtében ugye megteltek a melleik és ha látom őket mindig úgy járnak (még télen is) hogy majd kiesik a mellük. Nem azért mert nincs kisebb dekoltázsú ruhájuk, nem azért mert velük van a gyerek és praktikusabb ilyenben megetetni a babát, hanem így járnak el szórakozni is.

Nem tudom, nekem kicsit nem jön össze a kismamasággal hogy tejzacskókkal verik magukat bulikban, amíg a gyerekükre meg otthon vigyáz valaki. Szerintetek ez illő vagy én vagyok ilyen prűd?


2015. okt. 21. 13:03
 1/4 A kérdező kommentje:
jah, és féltékeny nem vagyok mert nekem is volna mit kiraknom. Sőt, néha én is kirakom nagy melegben, másnál sem teszek erről megjegyzést. Csak ez a kismama témánál a fura.
2015. okt. 21. 13:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, el nem tudom képzelni nekik mi tetszik benne, hogy a tejtől duzzadó melleiket mutogatják. Ja, és nem vagyok írigy, mert nekem is van bőven mellem sajnos, bár kisebb lenne!
2015. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülnek, hogy végre van mit mutogatni :D
2015. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számomra inkább az a bicskanyitogató hogy míg ő jót ribiskedik az éjszakában, addig le van tojva a gyereke. Oké, hogy a kismamáknak is jár a szórakozás, de ne úgy szórakozzon már mint egy tizenéves csitri.
2015. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!