Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok akiknek összeér a...

Lányok akiknek összeér a combotok, ti hordotok sortot?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor szoknyát, vagy ti mit vesztek fel nyáron, nem akarok egész nyáron hosszú farmert hordani...
2018. jún. 3. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szoknyat de csak harisnyaval.
2018. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb embernek összeér a combja, kislány.

Szóval nyugodj meg szépen és vedd fel a sortot.


Oltári narancsbőrös lábbal is vesznek fel sortot és p.csagatyát és ők mégse hisztiznek ezen.

2018. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek összeér szinte, kivéve, ha nagyon vékony vagy. Szóval nyugodtan.
2018. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jún. 3. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

#2, #3

Igazatok van, de lehet, a kérdezőt sem az esztétikai része izgatja, hanem maga az érzés.

Nekem is összeér, és baromi kényelmetlen, ahogy dörzsölődik, fáj, éget.

Térd fölötti sortot, halászgatyát hordok, ha szoknya, akkor meg van egy testszínű, térd fölött végződő (tehát rövid) cicanadrág, azt felveszem alá.

Én leszarom amúgy, kinek tetszem vagy sem, volt, hogy hasat szabadon hagyó felsőben mentem ki 64 kilósan is nyáron (pedig szültem 2 gyereket), mert nekem épp az tetszett.

A comb-témára meg annyi, hogy sokan szajkózzák, le kell fogyni, és probléma megoldva. Hát nekem 57 kilósan ugyanúgy összeért és dörzsölődött, mint 75-80 kilósan.

2018. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

A lányok javának összeér a combja, nekem is. 47 kilósan is összeért, most "normál" súllyal is összeér.

Hordok rövidnadrágot, szoknyát is, mindent ami jólesik. Nekem szerencsére nem dörzsölődik ki, nem okoz kellemetlenséget de vannak trükkök.

A hosszúnadrágra is vannak más megoldások, nekem nagyon szokott tetszeni a bővebb/hárem színes vászon nadrág másokon, rajtam sajnos hülyén áll pedig szívesen hordanám.

2018. jún. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is összeér és fiú vagyok ,de ennek ellenére én is veszek fel shortot.


Nem értem a problémát!!

2018. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!