Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre az alábbi ruci? Kép...

Esküvőre az alábbi ruci? Kép mellékelve

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 08:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2018. jún. 7. 08:37
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Klassz, jó lesz esküvőre.
2018. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jó. Nem gyászos, nem is a szabvány "ünneplő" Bár egyesek lehet belefognak kötni, hogy feketét és fehéret nem illik.
2018. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem csak egyszínű feketét, fehéret és pirosat nem illő?
2018. jún. 7. 11:08
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen jó! Nagyon szép, csinos ruha!
2018. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Jól tudod Kérdező, csak egyszínű feketét, fehéret és pirosat nem illik.

Ez a ruha teljesen jó, csini!

2018. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Tök jó, nagyon tetszik a virágminta.


Ha a fekete nem sápaszt (én hullának nézek ki benne), akkor még jobb :)

2018. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Bántás nélkül ez a ruha mind a 3 színt magában foglalja amit nem illik esküvőre felvenni. Természetesen ha nincs másik ruhád, akkor viseld ezt, de ha más opció inkább olyanba menj ami nem fekete/fehér/piros. Az esküvői illemszabályok még ma is érvényben vannak annak ellenére, hogy sokan nem tartják be azokat.
2018. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Az esküvői illemszabályok az egyszínű piros, az egyszínű fehér ruhákat zárják ki, mert az a menyasszony színe, a feketét pedig azért, mert az a gyász színe.

EZ AZ EGYSZÍNŰ RUHÁKRA VONATKOZIK!!!

Ha nem tudsz valamit pontosan, akkor miért pontozod le a többieket???????


Igen, van benne fehér, de senki nem fogja összetéveszteni a menyasszonnyal, hiszen a menyasszony valószínűleg egyszínű fehérben (vagy árnyalataiban) lesz.

Igen, van benne piros, de nem lehet összetéveszteni egy menyecskeruhával, ergo megintcsak nem tévesztik össze a ruha viselőjét a menyasszonnyal.

Igen, van benne fekete, de nyilván nem egy piros virágmintás ruhában fog valaki temetésre menni, tehát nem lehet gyászruhának nézni.


Pfffff

2018. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem pontoztam le senkit, és kèpzeld èn tanultam protokollt és etikettet, úgyhogy légyszi ne kérdőjelezd már meg a tudásom, főleg ne ilyen primitív stílusban.
2018. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!