Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szüleim egy esküvőre fekete...

A szüleim egy esküvőre fekete farmernadrágban akarnak küldeni de szerintem nem illő az esküvőhőz. Hogy tudnám meggyőzni őket?

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 17:51
 1/9 A kérdező kommentje:
A korom lemaradt 12f. Eléggé divatos esküvő lesz.
2018. máj. 11. 17:53
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy is nem divatos. Felhúzol hozzá egy jó kis, szép cipőt, egy fehér pólót, menőt, divatosat, ráhúzol egy zakót, ha meleged lesz, leveszed.
2018. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi is voltunk 12 évesek de anyám akkor sem küldött minket SOHA farmerba esküvőbe. Nem neked lesz szégyen, hanem a szüleidnek, h egy ünnepi ruhadarabot nem tud neked bebiztosítani... Gondolom nem vagytok szegények mint a templom egere, ha lagziba el tudtok menni.
2018. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Simán lehet fekete farmerben menni esküvőre. Én utoljára nyáron voltam esküvőn, még akkor is csomóan voltak fekete farmerben (igen, farmerben), pedig akkor még meleg is volt. Persze, az esküvő stílusától is függ, mert valahová tényleg jobb az öltöny nadrág, de valahová a farmer is elég. Most egy fekete farmerből mi látszik? Az, hogy fekete, az anyaga már kevésbé.
2018. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért ne "illene"? Elég korán kezded ezt a tipikus beszűkült magyar gondolkodást.
2018. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Ne menj farmernadrágban.
2018. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lehetne fekete farmert viselni egy esküvőn? Majd rájössz, hogy nem kell befeszülni ilyen dolgokon.
2018. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg nyáron a negyven fokban "remek" választás pont egy farmer, radásul fekete.


Inkább valami szövetgatyóba menj, az esélyes, hogy kevésbé melegszik át.

2018. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ milyen a pár és a vendégek beállítottsága. Ha sok divatos figura akkor mások is lesznek farmerba illetve lazább dress code lesz érvényben. Farmer, ing, vagányabb cipő férfiaknál.

De ha konzervatív, klasszikus stílusú emberek akkor ott ciki lesz a farmer.

2018. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!