Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ribi. Sebb inkább, ha...

Mi ribi. Sebb inkább, ha valakinek kinn vannak a mellei vagy ha combközépig érő ruhát hord az illető nő? Illetve mi izgatóbb?

Figyelt kérdés
Egy jó alakú nő, akinek nagy mellei vannak, jó lábai és nem csontsovány homokóra alakkal. Mi izgatóbb, ha minibb tapadós ruhát vesz fel, aminek semmi dekoltázsa nincs, vagy ha jó mélyen dekoltált tapadós ruhát, ami majdnem térdig ér? Illetve melyik típus rib.isebb?
2018. jún. 11. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem ezek alapján dől el ki r*bi!!
2018. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a dekoltázs nélküli, tapadós ruha még ki is emeli a mellméretet. Viszont ez se legyen éppenhogy csak bugyieltakaró. Elegánsabb stílus sosem rossz.

És valóban, nem ettől lesz valaki ribi.

2018. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Jó tudni, hogy ruhától leszek ripanc.
2018. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kép nélkül lehetetlen megmondani. A nüanszokon múlik.

Az meg hogy melyik izgatóbb, a pasin. Van akinek a cicik jönnek be, van akinek a combok.

2018. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Amiket írtál azok közül nem ,de amilyen kis gatyákba graszálnak a pitcsák azoktól igen!


Ezen az oldalon még buzdítják is a ribizliségre az embert:


[link]

2018. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Buzdítják?


„Amire mindenképpen érdemes odafigyelni, hogy olyan darabot válasszunk, ami eltakarja a fenekünk teljes felületét. Hidd el, az alul kikandikáló popsi garantáltan nem tesz trendivé.”


Elolvastad egyáltalán?:D

2018. jún. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
Még régebben megismertem valakit akit első ránézésre qurvának néztem aztán kiderült hogy 15 éve kapcsolatban van na az után senkire semmit sem mondtam ismeretlenül nem a ruha teszi az embert azzá aki .38f
2018. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!