Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó ezeknek az embereknek...

Miért jó ezeknek az embereknek, akik 25-30 fokokban is zoknit és cipőt vesznek fel? Nem őrülnek meg napközben? :D

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 09:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

1. Rengeteg olyan munkahely van, ahol kötelező a zárt cipő.

2. Zivataros az idő, és ha ilyen van, akkor én is előre készülök egy zárt cipővel. Legutóbb szandálban kapott el az eső, egy élmény volt.

30N

2018. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Mert mondjuk a munkahelyek nagy részében kötelező a zárt cipő? Nem tudom te mit szólnál ha elmennél orvoshoz vagy étterembe aztán tangapapucsba flangálna a pincér. De még egy bolti eladó is általában teljesen zárt cipőben van. Iskolába lehet csak olyan nyitott cipőbe menni amibe akarsz, vagy ha mondjuk a balatonon lángost árulsz, ezeken kívül nem is jutott eszembe olyan ahová nem lenne kötelező a zárt cipő.
2018. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Most a zokni cipő kombóval van bajod vagy azzal hogy ilyen időben zárt cipőbe jár az ember?
2018. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem peldaul a 25-30 fok még nem is meleg, en ilyen fajta vagyok. 35 fok felett vennek fel nyitott cipot
2018. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
A saját öltözékeddel foglalkozz, ne másokéval.
2018. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem őrülnek meg. És még sokkal melegebb helyen is zárt cipőben és felöltözve vannak, ha megkívánja a helyzetük pl:

[link]

2018. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Én mondjuk azért, mert

1. Utálom a lábujjaimat. Rondák és nem akarom mutogatni.

2. Pesten kifejezetten undorító, ami a járdán van. Nem szívesen megyek úgy végig papucsban, hogy a lábam fél centire van a redvától, a húgytól, a kutyaszartól és a hányástól.

3. Vannak helyek, alkalmak, ahova nem elegáns a nyitott cipő.

Egyébként nem őrülök meg, nincs sokkal melegem csak azért, mert zárt cipő van rajtam. Rendes bőrcipőt hordok, normális szellőzéssel.

2018. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

- Mert zárt cipőt elég fura felhúzni zokni nélkül.

- Mert egy öltöny, vagy elegánsabb nadrág furán néz ki papuccsal vagy szandállal, vagy nem is megengedett az ilyen viselet a munkahelyen.

- Mert reggel még hűvös volt, amikor elindult.

- Mert nem akarja, hogy nyitottban poros, koszos legyen a lába.

- Mert nem mindenkinek van ugyanannyira melege mint neked.

stb

stb

stb

2018. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
alapvetően nyitottat hordok 25 fok felett, Pesten is. egyetlenegyszer volt problémám, mikor este (szintén fülledt meleg, ugye a mostani nyarak) hazafelé sétáltam a körúton (villamos nem járt) és el kellett mennek egy kocsma előtt ahol az egész járda vastagon volt terítve törött üvegekkel. hát marha jó élmény volt mit ne mondjak. jó kis félhomályban csigalassúsággal lépkedtem, remekül nézhettem ki. szerencsére nem vágtam meg magam. azóta estére nem veszek fel nyitott cipőt Pesten
2018. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

#2! Majd mesélem a háziorvosomnak, hogy mennyire modortalan, ő nyáron standpapucsban rendel mezítláb. :-D


külön muris, hogy az EÜ-t hozod föl példának, ott pont, hogy még télen is sokan vannak papucsban, klumpában az ápolók, orvosok közül mert egy állandó meleg helyen vannak

2018. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!