Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Dorko ruhák azok most...

A Dorko ruhák azok most menőnek""számítanak, vagy égő""?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, megtetszett egy Dorko póló, csak nem tudom megmerjem e venni, mert valahogy mindig ilyen 15 éves srácokat látok Dorko cuccokba:'D A felnőttek körében is népszerű ez a márka? Hogy őszinte legyek nem szeretném hogy emiatt ezekkel a kis divatdiktátor gyerekekkel, és az ő mentalitásukkal azonosítsanak. Semmi bajom nincs velük de biztos ti is tisztában vagytok vele, hogy ez milyen szituáció. Hasonlatnak tudnám felhozni pl a nőknél a Jack Daniels-es pólót vagy a "Genius" felíratos sapkát. Lényeg hogy nem szeretnék tucat lenni és olyan ruhát hordani amivel egy olyan réteghez, ember típushoz sorolnának ahova nem tartozom. Szóval kérlek mondjatok valamit építő jelleggel mert laikus vagyok és nem szeretnék bele szaladni egy ilyen banális stílusficamba:'D Túl gondolom ezt a dolgot úgy érzem:'D

2018. jún. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Tucat
2018. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
A Jack Danielses női póló/top tökéletesen lefedi a Dorko-t is. Igénytelen, nevetséges.
2018. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Időpont ma 11:10

Szerinted. Van olyan, aki szerint nem. Akkor most kinek van igaza? :)

2018. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Sok dologban elismerem a Dorkot mert például a jótékony programjaik(vakvezető kutyák, fa ültetés, állatmentés) elött le a kalappal. De a termékeik minősége kritikán aluli, legalábbis a cipőké biztosan. Kreativitás sincs nagyon bennük, bár a fast fashionben ki nem másolja a másikat.

Én ezek mellett nem tudok elmenni, ráadásul a kimondott célközönsége sem emeli magasabb színvonalra a "brandet".

2018. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Phuu srácok...sikerült építő jelleggel hozzászólni a kérdéshez:D Emelem kalapom:) A Jack Daniels-es pólókkal semmi baj sincs, szerintem tök jól néz ki maga a logo meg egészében is, még én elhordanám férfiként egy párhuzamos univerzumban ahol nem ez volt minden csajon kortól, egyéniségtől, zene irányzattól, anblokk mindentől függetlenül:'D
2018. jún. 14. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként nem értem, hogy miért van a felnőttek részéről egy ilyen viszolygás a tinik iránt. Igen a tinik hordják jelenleg, ugyanúgy ahogy a nike cipőt, amit rengeteg felnőtt hord. Nyilván minden ember látja, hogy te nem vagy tini, hanem felnőtt vagy, és nem is fogják azt gondolni rólad, hogy te hozzájuk tartozol. Nyugodtan vedd meg azt a Dorko pólót, ha tetszik.
2018. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Mi az a Dorko??
2018. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!