Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak a hangos, nagyképű,...

Miért csak a hangos, nagyképű, flegma emberek számítanak menőnek?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy iskolában is, meg úgy általában a legtöbb közösségben, főleg a fiatalabbak között csak azok az emberek számítanak valakinek, akik mindig középpontban vannak, be nem áll a szájuk és gyakran lenéznek másokat. A csendesebbek gyakran felnéznek az ilyenekre és hozzájuk akarnak hasonlítani, és amikor nem lesznek ettől menőbbek, akkor sírnak, hogy miért nem sikerült.

Hiába okos, szép és viszonylag pénzes valaki, ha nem ilyen nagyszájú, hanem kedves és visszafogott, az nem lesz ilyen "menő".

Ez miért van így? Az emberek miért csak a nagyhangúakat tartják menőnek? A jó tulajdonságok, mint pl. az okosság vagy a kedvesség, miért nem menő a számukra? Vagy csak a fiatalabb korosztálynál van így?



2018. jan. 31. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját magukat tartják menőnek. Én személy szerint undorodom az ilyenektől, próbálok minél távolabb kerülni tőlük, ha a közelemben vannak. Könnyebb nekik azt menőnek tartani, hogy nagy hangjuk van, ezért érzik felsőbbrendűnek magukat, meg ez részben nevelés kérdése is. Ha otthon nem látták azokat az értékeket, amiket követniük kellene (kellett volna), akkor persze hogy azt hiszik, hogy azzal juthatnak előre, ha megmutatják, mekkora hangjuk van. Miközben semmi alapvető intelligenciájuk sincs, a fontosabb emberi tulajdonságokról már nem is beszélve, mint pl. szorgalom, önzetlenség, elfogadás, türelem és alázat.
2018. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a menő.

Én sosem néztem fel az ilyen emberekre, akik ennyire nagyszájúak,sokszor azok szenvednek a legnagyobb önbizalomhiányban. Az, hogy lenéz másokat is sokat elárul.

Persze nem utálok minden nagyszájút,de nem baj szerintem, ha valaki kicsit csendesebb, nem beszél állandóan.

Azt sem szeretem, ha valakivel harapófogóval kell kiszedni a válaszokat, de ha kicsit visszafogodtabb,az szerintem jó.

2018. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a hülyék tartják menőnek a hülyéket.
2018. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En utálom az ilyen embereket, nem szeretek velük társalogni vitatkozni meg főleg nem mert tulordibal meg se hallja amit mondasz szval full idiotak. Az ilyeneket inkább kerulom.
2018. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek számítanak menőnek a nagyhangú idióták? Nekem biztos nem. Én "menő" vagyok a barátaim, családom szerint, pedig ritkán szólok és halkan, de akkor nem hülyeségeket beszélek. Ezen kívül kedves vagyok, okos, szerény, és jó a humorom.
2018. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja ahha...azert nezd meg azt is,hogy kik koreben szamitanak menonek az ilyen emberek... Nem tudom mas hogy van vele,de en automatikusan ignoraltam mindig az ilyen embereket....sosem tetszett nekem eletem soran 1 ilyen ember sem.
2018. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is a suliban az úgynevezett "menők" közé tartozom de nem vagyok flegma de be vallanom a legtöbben azok mielőtt megkérdeznétek én azért vagyok a menők között mert vissza szolok a flegma idiótáknak szoval én nem flegma hanem nagyszájúvagyok :p
2018. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy milyen típusú emberek szoktak nagyképűek lenni?


Butaság, emberi nullaság, teljes műveletlenség+anyagi jólét


Akikre a fentebb említettek egyszerre jellemzőek, az a legrosszabb emberfajta, és sajnos sok van belőlük, de ha minden jól megy, valamikor az életben zuhannak egy akkorát, hogy teljesen a padlóra kerülnek..



Ilyenkor van esélyük EMBERRÉ válni!!!

2023. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!