Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gaz ha egy lány a...

Szerintetek gaz ha egy lány a férfi osztályról öltözködik?

Figyelt kérdés
Eddig sosem találtam magamnak megfelelő felsoket,max nagyon ritkán a női osztályon. Én a sima bő,hosszabb ujjú,és fenékig erő pólókat szeretem nem pedig a kivágott csajos ruhákat és azt vettem észre hogy a férfi osztályon sok ilyen jo póló van ami tetszene. Meg ugye alapból nagyobb a méretük és így meg jobb.
2018. jún. 13. 00:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem biztos nem lehet túl nőies a férfi osztályon vett ruha. A legfontosabb az, hogy te jól érezd magad benne, de szerintem van olyan üzlet ahol a női osztályon is találnál neked megfelelő ruhákat.
2018. jún. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én is onnan öltözködöm, fiú gyerek osztály. Ott vannak a Marveles meg a HPS cuccok!
2018. jún. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én is szoktam bő pulcsikat vagy olyan pólókat vásárolni férfi osztályon amiket fentebb leirtal. Egyáltalán nem gáz. A mostani világban amúgy is minden vissza jön a divatba és a hosszabb pólók amerikai style sorából vannak. Keress rá a neten esetleg milyen kiegészítőket vegyél hozzá ami kicsit dob a szetteden😄 18/L
2018. jún. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem, ha tetszik, jónak találod. Én is szoktam női leggingset, nylonharisnyát venni, mert tetszik.
2018. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Akkor gáz, ha nagyon fiúsan öltözködik. Értem ez alatt a 3 számmal nagyobb póló, lógó ülepű gatya stb. stílust.

Egyéb esetben nem az. Én is hordtam már férfiosztályon vett pulcsit, mert az én testalkatomon az akkor a női osztályon árult pulcsik vagy nem álltak jól, vagy az anyaguk volt egy rakat kaki. Mégsem néztem ki benne fiúsnak.

2018. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2%

Tökmindegy, mert a férfi póló bénán néz ki egy csajon, ugyanis TELJESEN máshogy szabják, mint a nő bő cuccokat.


Ennyi.

2018. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem gáz, sok olyan póló van férfi részen ami inkább lányos, mint férfias amúgy is:D Nem fogja senki észrevenni, hogy hú ez férfi osztályon veszi a pólóit. Vedd meg, amiben jól érzed magad, és kész!:)
2018. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán. De akkor egy férfit se alázzunk a sárgaföldig, ha női osztályról szerez be valamit.
2018. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én meg a női osztályról vásárolok mert nekem meg pont a passzosabb ruhák jönnek be és azt vettem észre hogy sokkal puhább,rugalmasabb anyagból készülnek ami nekem kényelmesebb.


Úgy hogy nyugodtan éld ki magad te is!

2018. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja! És mihinek igaza van talán akkor is díjazni kellene az ötletet...
2018. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!