Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Vettetek már magatokna...

Lányok! Vettetek már magatoknak férfi ruhát?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem magamnak a H&m-ben egy férfi pulcsit. Igazából annyira nem látszott rajta hogy férfi csak féltem hogy majd látni fogom egy srácon a suliban és az kicsit gáz lesz vagy nemtudom:D igazából azért férfit vettem mert a női pulcsik annyira kényelmetlenek..

Tervezem hogy még fogok venni ilyen pulcsikat meg pólókat de azért érdekelne hogy más lány is szokott nézelődni a férfi részlegen?



2017. nov. 7. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy vettem. Egyik kedvenc felsőm is férfi :X :D
2017. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Nekem a női ruhák jobban tetszenek.

Volt már, hogy felhúztam a párom pulcsiját, amikor fáztam és nálam nem volt, tök más a szabása. Nekem kényelmetlenek a férfi ruhák.

2017. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sunshinedoll ***** válasza:
59%

Főleg pulcsikat, meg pólókat, mert néha kifejezetten szeretem, hogy bő fazonúak, meg nyilván tök kényelmesek. Vagy extra nagy pólókat nyáron van, hogy ruhának hordok.

De nadrágot is vettem már onnan, meg olyan jó pofa zoknik vannak néha a férfiosztályon. Sőt alsónadrágot is vettem már, hogy abban aludjak, mert tök jó mintás volt és nekem kellett egy olyan :DDD


Az emberen sose látszik igazán, hogy férfi ruha-e vagy nem. Volt, hogy megdicsértek rajtam egy nadrágot, hogy milyen csinos, hol vettem, és mikor megmondtam, hogy férfi osztály, csak néztek.

2017. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
52%
Fiú nadrágot a gyerekosztályról igen, mert elegem lett belőle hogy a nőieket pipaszár lábakra gyártják, így ha amúgy vékony vagy de a lábad izmos, nem tudsz gatyát venni.
2017. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
persze. nagyon sok férfi pólóm van. a zara férfi részlege meg pl sokkal jobban bejön, mint a női (a férfi b**zis, kellőképpen annyira, hogy nőként hordjam... a női része meg iszonyat giccses) van gyerek cipőm is fiú :)
2017. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Vettem de végül a páromnak adtam. A kivágott felsőket szeretem és a férfi pólók nagyon magas nyakuak.
2017. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vettem már férfi pulcsit meg dzsekit. Egy csomószor jobban tetszenek mint azok, amik a női részlegen vannak.
2017. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szoktam :) pl van egy ffi kabát a Decathlonban ami nagyon tetszik, sima szürke, kapucnis, egyszerű, dolgozni pont jó lenne.

Pulcsik is tetszenek a ffi osztályon, meg pólók. A női cuccokat teleaggatják mindenféle csillogó meg gyerekes szirszarral, és/vagy kényelmetlenül feszülősre szabnak mindent.

A motoros szerkóm is ffi, a nőit arra találták ki, hogy a hátsó ülésen díszelegjen valaki de vezetni nem lehet benne, plusz semmi bélés belül.

Szerintem simán fel lehet venni ffi pulcsit, ha valaki nőies az úgy is átjön. Meg hát nézzünk már körül: a fiúk feszülős nadrágot hordanak hosszított felsővel és szőrmés kabáttal...büszkén öltözik sok 16 éves srác nőnek :D

2017. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi homárt egyrakáson...

Jesszus! Mintha nem lenne nagyobb választék a női osztályon bármelyik üzletbe.

A férfi részleg kb. A sarokba a negyedében kuporog a többi mint női ruha és még mindég van pár beteg aki így sem talál a saját nemének szánt ruhadarabot.

2017. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem vettem.
2017. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!