Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Szerintetek kissé nem...

Csajok! Szerintetek kissé nem beteges, ha csajom azt akarja, hogy mindig elegáns ing+farmer kombóban legyek? Ha nem úgy vagyok akkor duzog. Elején fura volt, de már megszerettem ezt a stílut. Elvileg ez a gyengéje.

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Szép lassan aztán átformál a csaj. Volt nekem is ilyen barátnőm, mindig rövid hajam van, oldalt felgépelve. Na, neki meg kellett hagyjam 6-7 cm hosszúra, tököm tele volt az állandó beigazítással. :D

Szereted ezt az öltözködést az nem baj, de mindig gondolom nem akarsz ebben lenni, főleg jön a nyár is. Azért elgondolkodnék, nem akarlak megbántani, de ha ilyen dolgokon kiborul, akkor mi lesz később!?

2018. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az öltöny az, amitől elájulok, úgy tetszik, de próbálok olyan férfit keresni, aki alapból így öltözik.
2018. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem miért nem sikerül ilyen "férfit" találni akinek én mondhatom meg mit vehet fel és milyen haja lehet?!?! Wtf?!!😂 😢😢😢
2018. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem kellene barátnőnek olyan lány akinek én mondom meg mit vehetek fel.

Az egy dolog, ha van kedvenc darabom a ruhatárábol amivel a kedvembe jár néha. Meg nyilván ha már összejöttünk alapból nem tartom problémásnak az öltözködését sem. De az hogy gyakorlatilag megszabjam mit vegyen fel nem egészséges. És fordítva is igaz ez.

Mindenki egy autonóm személyiség. Ezt kell szemelőtt tartani. Nem egy formálható próbababa a párunk akire rá aggatunk nekünk tetsző ruhákat és kivetítünk rá bizonyos tulajdonságokat (általában ez a kettő együtt jár).

2018. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

*mit vehet fel.


Bocsánat, auto correction.

2018. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem szép tőle, hogy át akar formálni.

Persze, időnként játhatsz a kedvében, de ha valamiben nem érzed magad otthonosan, az nem jó.

Nyáron azért csak nem várja el, hogy folyton így legyél, vagy de?

2018. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd ha megnősülsz, összeköltöztök, akkor kapod majd az instrukciókat dögivel, mit hogy, mikor, mivel, hogyan.
2018. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Teljesen rendben van a csaj. Csak az ing a mániája.... Az a durva,hogy ezer felől kapom a visszajelzést,hogy végre úgy öltözök ami hozzám illik...

:-)

2018. jún. 17. 09:24
 9/12 anonim ***** válasza:

De ha neked is tetszik, mi ezzel a baj?


Exem is ingeket viselt, elképesztően szexi volt benne.

A párom nem szereti, szóval nem fogom rákényszeríteni, neki a pólóiért vagyok oda.

2018. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TappancsMancs ***** válasza:
Ha ez a megmondósdi nem általános akkor rendben van, mert az inggel jól jártál. Kényelmes és normális férfi viselet.
2018. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!