Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem van borzasztoan...

Csak szerintem van borzasztoan tularazva a Tiszta cipo illetve az osszes tobbi T. termek?

Figyelt kérdés
Ma nezelodtem a honlapjukon, es megdobbenve lattam, hogy a legegyszerubb polok is 8000 ft korul mozognak... szerintem nem egy kiemelkedo minoseg, a cipok jol neznek ki, de azert 30-32 ezerert??...

2018. jún. 17. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
szerintem is
2018. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Tiszta cipő ?
2018. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
A minőség ahhoz képest elég gagyi... akinek van esze nem vesz olyat...
2018. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
65%
4 éves a tisza cipőm és még mindig semmi szakadás, csak kopott, most rendelek újat. Szerintem korrekt árba van, valóban drága, de nagyon tartós. Nike cipőm és adidas cipőm is volt már, nike-t 27k-ért vettem, magas szárú, a talpa lekopott kb fél év alatt, az adidasomnak is a talpa lekopott 1 es fél év használat után, a Tisza vipőm 4 éves és a talpával sincs probléma, még mindig bírja, annó 25-ért vettem megérte... Remélem a mostani is ilyen tartós lesz
2018. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%
Nem értem miért lettem lepontozva, csak a saját tapasztalatomat írtam le... Úgy látom a kérdező nem véleményt kér, hanem meg akarja erősíteni a saját hülyeségét. Bekem nem volt vele semmi bajom soha, akkor miért írjam a kedvedért, hogy gagyi?
2018. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Serin válasza:

Én sok évig Tiszát hordtam, szinte csak ez bírta fél évnél tovább a lábamon. De az utóbbi 1-2 év áremelése és minőség romlása együtt nálam kiverte a biztosítékot. Azért 30 ezer fölötti árral már elég durván drága a cipő és egyértelműen nem is az a minőség, mint 2-3 évvel ezelőtt.

Úgy hallottam, külföldre vitték a gyárat, ez a minőség romlás oka, bár erről megbízható információt nem találtam.

Én váltottam más hasonló márkára, amivel egyelőre elégedett vagyok, bár náluk még téli cipők nincsenek, azt továbbra is a Tiszánál fogom megvenni.

2018. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

07:36/

Azért lettél lepontozva, mert miközben leírtad a véleményed, mindenkit lehülyéztél aki Tiszát hord. Ezt bunkóságnak hívják, már bocs.

2020. márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lázár Gergely válasza:
Én vettem Tiszát. Cipőből muszáj a drágábbat venni, ha tartósat akarsz. Ha minden nap hordasz cipőt, akkor ne 8000-ért vegyél, mert fél év alatt szétmegy. 30-ért vettem én is a Tiszámat. Háromszor annyiba kerül, mint az átlag. Ez igaz. De lehet, hogy háromszor-négyszer annyi ideig hordható.
2020. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!