Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tengerparton gáz felvenni...

Tengerparton gáz felvenni féltangás bikinit?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.
2018. jún. 17. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha mutogatni akarod a p🙊csádat, akkor mutogasd. Az a lényeg, hogy megbámuljanak, akkor mit érdekel, hogy ki mit gondol rólad bámulás közben.
2018. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Tengerparton sokkal elfogadottabb, mint itthon. Féltangával vagy brazil fazonnal nem fogsz feltűnést kelteni. Hordd nyugodtan, ha jól érzed benne magad.
2018. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Féltanga simán rendben van, én csak azt veszek mert sokkal jobban áll pl nekem. Szerintem semmi gond nincs vele, nem egy rendes tanga ahogy sokan elkepzelik. Sima bugyi annyi különbséggel, hogy a varrás közepen van, nem a két szélén, minimálisan mutat többet mint egy hagyományos bugyi.
2018. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2%

A közönséges embereknek olyan mindegy miből lóg ki a pitcsájuk.

Lásd. A pitcsagatyás ribizliket a belvárosban nyáron, tavasszal meg rinyálnak hogy a combközépig érő szoknya meg a magassarkú cipő nem khúrvás...?

2018. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem gáz, valojaban senkit nem erdekel, mit hordasz. Csak azok irjak, hogy gaz, akik lustak megemelni a pcsajukat es tenni azert, hogy jo segguk legyen. Ez teny es tapasztalat.
2018. jún. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Nekem jó seggem van pasiként mert testépítek 22 éve és mégsem mutogatom lennt magam...
2018. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!