Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Diplomaosztóra fekete-...

Lányok! Diplomaosztóra fekete-fehér ruhában lehet csak menni?

Figyelt kérdés
Nincs talárunk, szóval valami csinos ruhát szeretnék felvenni, de egyik sem fekete-fehér. Van egy fekete-világoskék ruhám, és egy fekete szoknyám bézs blúzzal. Jó lenne valamelyik vagy muszáj új ruhát venni? Köszönöm előre is a segítséget! :)
2018. jún. 24. 21:50
 1/8 Metionin ***** válasza:
93%
Nem, ismerős képeit láttam pont fészen, volt sötétkék, sötét/világos szürke kiskosztümös csaj, sötét szoknya/bézs, kék, pasztellszínű blúzzal is. Azért is néztem meg mert csodálkoztam hogy nincs talár.
2018. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért nincs talár mert nem voltak képesek egy nyelvvizsgát összehozni és azok nem vehetik fel... ergo diploma sincs
2018. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az első választ köszönöm! :)


A másodokat is, bár az hibás, mert a mi karunkon egységesen nincs talár az alapszakos diplomaosztókon. Van két felsőfokúm, de erre még süveg sem jár :)) Ettől függetlenül lehet, hogy máshol ez így van.

2018. jún. 25. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Még jó hogy nem öltözöl jenki bohócnak!


Annó még az amerika majmolás előtt mibe vették át?

Megteszi egy elegánsabb ruci is mivel már nem függsz senkitől.

2018. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk se volt talár, meg az a hülye sapka sem, szerencsére. Én örültem, hogy nem kell ilyeneket bérelni még pluszban. Meg egy diplomás ember öltönyben vagy kosztümben egy fehér kesztyűvel sokkal méltóbb és elegánsabb, mint abban a hacukában.

A két verzió közül én a ruhát hanyagolnám, inkább a fekete szoknyát venném fel blúzzal/inggel (jó a bézs) és egy fekete blézert.

2018. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szoknya+felső és a ruha is jó, annyi a lényeg, hogy picit elegánsabb és csinos legyél. Színekben is egyébként majdnem mindegy, ami hozzád illik és jól áll, tetszik, de nyilván ízléses legyen és azért picit visszafogottabb. Én a középiskola óta nem vagyok hajlandó felvenni semmit sem, ami a fekete szoknya+fehér blúz kombóra emlékeztet, már attól hányok, ha rágondolok.... :D Szóval én tuti, hogy vagy valami pasztell színt választanék pl. barack, púderrózsaszín, kék, menta vagy pedig valami sötétebbet pl. sötétkék, bordó, padlizsán és inkább egyberuhát, mert azt jobban szeretem. Nekem ezek közül a fekete-világoskék ruha szimpatikusabbnak hangzik, de neked kell eldönteni.
2018. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell a klasszikus iskolai "ünneplő", bármilyen elegáns és ízléses öltözet megfelel. Nálunk rengeteg olyan lány volt, akik úgy néztek ki, mint akiknek a diszkóba menet jutott eszükbe, hogy hoppá, még be kellene ugrani a diplomaátadóra is. Felettébb közönségesen néztek ki, ilyet ne csinálj, csak legyél csinos :)
2018. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha a szoknya vagy a ruha combközépig ér, az már rendben van, ugye? Nem kell térdig érő vagy ilyesmi...? :D
2018. jún. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!