Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyar Loliták! Hogyan bírtját...

Magyar Loliták! Hogyan bírtjátok a telet?

Figyelt kérdés

Tudom, elsőre hülyén hangzik a kérdés, de érdekelne. :'D Ezen a télen az én környékemen mínusz 10 fok alatt volt a hőmérséklet és bár én jól bírom, mégis is nagyon fáztam, pedig a nadrágom alatt vastag leggins is volt...


Gondolom ti is valami hasonlót csináltok, csak harisnyával és sok réteges (?) szoknyával, de azért érdekelne, hogy milyen praktikáitok vannak erre az esetre, ha feltétlenül ki kell mennetek az utcára rendszeresen - például az iskolába.


Én is szeretnék fairy-kei, vagy lolita lenni, de az utóbbitól kicsit jobban félek, pont emiatt.



2018. jún. 25. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok lolita, tetszik, csak nagyon drága stílus. Én kb télen mindig szoknyában vagyok, sima vagy vastag harisnyával én simán kibírom. Jó, kicsit olykor szoktam fázni. Amúgy szerintem a nyár vészesebb, mert akkor is "kötelező" a blúz, harisnya, maximum nagy melegben megengedett, hogy ne viseljenek blúzt.
2018. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
96%
Nem hiszem hogy sok loli szaladgál az országban, főleg hétköznap. No mindegy, amúgy én mindig azt gondoltam hogy nyáron nagyobb szívás így öltözni, mert oké hogy szoknya de sok réteg meg hosszú ujjú, magas nyakú blúzok, szerintem 35 fokban elég szar. Télen felvesznek a ruha alá egy bodyt meg vastag harisnyát, kardigánt azt cső.
2018. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

h&m-ben alig egy hónapja vettem kantáros, elöl zipzáros zsebbel ellátott magasderekú fekete nacit, körülbelül 9k-ért.

ajánlom minden harajuku képviselőjének😉💖

2018. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!