Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme stílust választani?

Van értelme stílust választani?

Figyelt kérdés
Egy karakterré teszi ha valaki egyedi stílust választ magának? Van ennek értelme? Ti vettetek fel stílust? Más embernek néznek ha nem húzol fel mindent magadra ami tetszik, hanem kizárólag a választott stíluson belül öltözködsz?

2018. jún. 25. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég egyedi stílusom van, de az több rétegű, vagy hogy is mondjam. Tehát azt veszek fel, ami tetszik. Szeretek változatosan kinézni. Nem szeretem magam bekategorizálni. Viszont megvan annak az előnye, ha megtalálod magad egy stílusban: nem veszel össze-vissza mindent, kiegyensúlyozottabb lehetsz. Engem viszont az ellentétek jellemeznek, úgyhogy szinte esélytelen, meg nem is akarom. :D
2018. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát más embernek néznek rossz értelemben-sajnos, mert saját stílusom van, és kilógok erősen a sorból és nem is néznek jó szemmel rám. Mondjuk nem is csodálom, hisz Magyarországon élünk.
2018. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kiválasztod, hogy te ebbe és ebbe a kategóriába esel, baromi gyerekes hozzáállás szerintem. Ízléssel minden kombinálható. Én pl. legtöbbször farmert hordok basic pólóval és sneakert, ezt milyen stílusba sorolnád be?:D Inkább játszok színekkel, textúrákkal.

Ha szervezettebben, összeszedettebben szeretnél kinézni, akkor nagyon jó a pinterest, előző, mentett kereséseid alapján ajánl neked több hasonló képet, nekem segített sokat.

20L

2018. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindent felveszek ami tetszik csak épp nagyjából egy stílusba tartozó ruhák tetszenek :D

Amúgy ne erőltess magadra stílust, látszani fog, inkább ezt nézd melyik az ami tetszik, ne azt ami menő.

2018. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sok stílust képviseltem már zeneileg és öltözkédisélig. Igazából soha nem választatottam egyszerűen jött. A hypebeast stílus a kedvencem mert véleményem szerint ez a legegyedibb, mindent felveszel mindennel, több 100ezres cipőkkel egy csövesnek kinéző 5 forintos melegítőt is simán kipróbálhatsz mindent. Magyarországon nem sok igazi hypebeastet láthatsz hisz ott az elég drága mulatság. Amúgy mégegyszer mondom, stílust nagyon gáz ha választast, ez olyab mintha felvenném a jordanemet azt közben klasszikus zenét hallgatok.
2018. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!