Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid Harisnyanadrágot lehet...

Rövid Harisnyanadrágot lehet bugyi nélkül felvenni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert bepállik a micsodád.
2018. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rövid harisnyát térd vagy bokafixet mondják, ha akarod.
2018. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem így akartam, igazából értelmezhetetlen a "rövid harisnyanadrág".
2018. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz rövid harisnyanadrág alatt? A harisnyanadrág nem rövid, ami rövidebb az a comb-, térd-, bokafix. Én néha veszek fel harisnyanadrágot bugyi nélkül, de csak olyat, ami pamut lépésbetétes, és általában rakok rá egy tisztaságit. Rövidebbeket nem hordanék így, mert nem túl jó dolog csupasz nunival lenni, mert ha van folyás akkor a nadrágot, szoknyát keni össze, valamint fertőzést is könnyebb elkapni. Egyszer jártam úgy, h combfixben voltam, és le kellett vennem a bugyimat. Egy picit kicsi volt, és egy rossz mozdulatnál kiszakadt, és szörnyen bevágott, így jobbnak láttam levenni. Kb 3 órát voltam bugyi nélkül (szoknyában), de nem volt valami jó érzés, furcsa volt, h járt ott a levegő, az pedig kifejezetten kellemetlen, h elég maszatos lett a szoknyám, és a combom. Szóval, bizti nem lennék bugyi nélkül, jobban mondva fedetlen szeméremtesttel, mert úgy szeretek lenni, ha van rajtam valami. Elsősorban bugyi, de van, h a párom egyik boxerében alszom. :)
2018. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg csípő harisnyára gondolt a kérdező, de bugyi nélkül azt sem vesszük fel.
2019. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!