Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyivel előbb...

KifFiú kérdése:

Szerintetek mennyivel előbb érdemes kimenni egy yeezy releasre Budapesten? (Lehetőleg úgy, hogy cipőt is kapjak a méretemben)

Figyelt kérdés
A Bizáncban hamarosan lesz lehetőség venni yeezy-t és... nagyon kéne :D

2018. jún. 27. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Múltkor (már lassan 2 éves vagy mi) már 5 kor nagy sor volt :D
2018. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző este 10-11 felé.
2018. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én előző nap este 8 körül már ott leszek. 👌
2018. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Static-ért szálltam harcba december 27-én, 150 km-re lakom Pesttől, éjjel 2-kor indultunk, 5-re értünk oda, 6-ra találtunk parkolóhelyet:DD, már akkor voltak páran, egy csávó odajött, hogy írjam fel a nevemet a listára. De mindenki ment össze-vissza, csak 8-ra jött vissza mindenki. Beálltunk random sorba, senki se tudta, hogy ki hányadik, úgyhogy tök fölösleges volt a lista. 8:50-kor kerültem sorra, addigra 4 méret maradt, egyik az enyém volt. 9:45-kor írták ki, hogy sold out. Hát kemény volt ott állni 3 órán keresztül a 2 fokban, maximálisan megérte, főleg szülinapom előtt egy nappal.
2019. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!