Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék úgy felöltözni,...

Hogyan tudnék úgy felöltözni, hogy ne ismerjen fel senki, ugyanakkor ne is legyen feltűnő a megjelenésem?

Figyelt kérdés

Tehát ha totál láthatatlanná szeretnék válni az utcán lévő emberek számára, illetve ha ismerőssel "összetalálkozom" ő se ismerjen fel?


Szeretek egyedül sétálni néha a városban, ha úgy tartja kedvem, ill. kreatív munkát végzek, és néha sétálás közben könnyebben megy a gondolkozás, csak mindig összetalálkozok valakivel, és elég hülyén jön ki a helyzet mert olyan mintha bunkón lekoptatnám az illetőt, ami igaz is, csak hát ugye nem szándékosan.


2018. jún. 28. 18:36
 1/10 anonim válasza:
70%
Csador... csak akkor a FIDESZ székházat kerüld el :D
2018. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fel álarcot és akkor nem ismernek meg.
2018. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van élethű álarc?
2018. jún. 28. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben érdemes beruháznod egy jó minőségű parókára, valamint a smink is csodákra képes.

Ezekre az alkalmakra készíts olyan makeupot, amilyet a hétköznapi életedben nem kennél magadra, de ettől függetlenül tetszik.

Szemüveg, napszemüveg is hatásos, illetve baseball sapka/kalapok.

2018. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Crossdesserként.
2018. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Álszakáll.
2018. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:

Csinálj olyan frizurát amilyet sosem szoktál, vegyél fel semleges ruhát amilyen mindenkinek van, napszemüveg.

Én általában akkor maradok felismerhetetlen ha "fiúnak" öltözök, tarkón összefogott haj, bővebb kapucnis pulóver, bátyámtól lopott napszemüveg, no smink. Úgy tökre úgy nézek ki mint tesóm fiatalabb korában. Volt már hogy pár kiscsaj lesett mert tetszettem nekik :D

2018. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
öltözz be fejkendős öregasszonynak, szerezz be egy botot és járj görnyedten
2018. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenre van egy outfitem, amit soha de soha nem vennék fel alapvetően. Hozzá baseball sapka, alá a hajam, napszemüveg és mehet.
2018. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem veszek valami kevésbé feltűnő kalapot vagy sapkát.
2018. júl. 1. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!