Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem veszi meg senki őket?

Miért nem veszi meg senki őket?

Figyelt kérdés
Két hete hirdetek jofogáson két cipőt, de mêg csak jelentkező se volt. Maskor napok alatt eladtam dolgaimat. Volt használt ruha cipő is. Ezek a kettő meg cimkés újak. Bolti árhoz képest joval olcsobban adom, de hiába. Elég ismert darabok. És rengetegen megnézték már őket statisztikánál, de levél még nem jött. Máskor meg folyamatosan jöttek üzenetek emailben.
2017. nov. 20. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt jönnek az ünnepek, senki nem szórja a pénzt csak ajándékokra ilyenkor.

Másrészt most vette meg mindenki a téli ruhatárát, nem nagyon van szükségük másik cipőre például.

2017. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
^Én egész évben szóróm a pénzt és cipőt is vettem kettőt ma. De szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
2017. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én több hónapja hirdetek bőven áron alul (új cuccokat is beleértve), és senki nem jelentkezik értük.


Lsd.: 1-es válaszoló, illetve közeleg a hó vége. Az emberek többségének pénze sincs.

2017. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen én is gondoltam erre. Mindenki most költi el a pénzt ajándékokra. Na mindegy.
2017. nov. 20. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!