Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet felismerni, hogy...

Cipellő kérdése:

Honnan lehet felismerni, hogy egy Converse hamisítvány?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy Converset, 10.000 Ft-ért. Remélem tudtok segíteni! Előre is köszönöm!

2018. jún. 29. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Onnan hogy meg gagyibb mint az eredeti. 11-12 evesen ugyanilyet hordtunk tornaoran es utaltuk, sosem hittem volna hogy egyszer az emberek egyszer majd onszantukbol felveszik csak azert mert rajta van egy csillag.
2018. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
onnan, hogy annyiba kerul mint amennyit ez a típusú cipő ér. 3-5k
2018. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Látszik rajta kívül is. Belül a címkéje is más, a felirat is. És 10.000-ért biztos az. Egy eredeti már majdnem 20.000 Ft. Vagy afölötti.
2018. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az árából is. Egy eredeti Converse 20 ezernél kezdődik. A feléért max. használtat tudsz venni.
2018. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehonnan. :D
2018. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
sehogy, converse amúgy is egy alsókategóriás olcsó cipő márka, külföldön az alja kategóriában van kb.
2018. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régebb nekem is tetszettek az ilyen lapostalpú cipők, legyen az Adidas Originals, Stan Smith, stb. Mostanában főleg sokat megyek egy nap, alapból szokott kicsit fájni a talpam, lúdtalpam is van (nem olyan nagy). Normális sportcipőt hordok csak már, legyen az Nike, New Balance vagy valami túracipő Salomon , Columbia. Ezekbe is 600-700 km ha belemegy normál séta mellett városban érződik már merevebb, keményebb a talpa. Még mindig hordható állapotban van. Évente másfélévente szoktam cipőt venni, így nincs széthordva az előző. Nem tudnék ilyen lapos szemetekben járni. Szétcseszi a lábat, kényelmetlen, lement divat már szerintem.
2018. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bejönnek nekem is az Original Adidas modellek, mert egyszerűek, ikonikusak, de a lábra nézve szemetek, mert hosszabbtávon nem adnak megfelelő stabilitást a lábnak. Talán egy jobb betétettel lehet javítani rajtuk, de alapból nagyon laposak és merevek.
2018. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megjött a Converse, hamísitvany volt, visszaküldtem, és az árát is visszakaptam!:)
2018. júl. 23. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!