Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretű Martens bakancso...

Milyen méretű Martens bakancsot vegyek?

Figyelt kérdés
Szóval készülök beszerezni egy 1940-es típusú Doc Martens bakancsot, de nem tudom milyen méretűt rendeljek, kiesebb vagy nagyobbat, mint a lábméretem. Mert a cipők és bakancsok amiket eddig hordtam elég variáltak méretekben (41 és 43 között mozognak, viszont az ami 42-es dominál), de tavaly voltam talpbetétet csináltatni, ott lemérték a talpam és azt mondták, hogy a lábam "hivatalosan" 41-es méretű. Ugyanakkor próbáltam már egy 41-es Red Rooster bakancsot, aminek nyomott az acélbetéte. Az eladó viszont azt mondta, hogy ez azért volt mert az RR bakancsoknak szűkebb az eleje a többihez képest. Szerintetek Milyen legyen?

2018. jún. 29. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Eljött az idő hogy kapj egy értelmes, kíváncsiságodat kielégítő választ.

Karácsonyra vettem magamnak egy 1940-eset és a példámból szeretném ha mások okulnának.

Lány vagyok és 40-es a lábam. A negyvenes 6.5-ösnek felel meg. (Ha jól emlékszem) viszont ilyen méret SEHOL nem volt az interneten. Csak 39 (6) és 41 (7). Úgy voltam vele hogy jó lesz a 41-es, biztos ami biztos kicsi ne legyen.

Megérkezett és túl nagy volt ezért most egy jó vastag bőr talpbetétet kell bele tennem hogy hordani tudjam.

Meglehet hogy az is közbe játszik hogy vékony nagyon a lábam :D

Látatlanban sajnos nehéz, de visszacserélik (én nem cseréltettem vissza mert ez az első bakancsom és beleszerettem)


Tudatlanoknak, Féleszűeknek, Kárörvendőknek, Fétiseseknek, és Konzervatívaknak:

Lány vagyok. Metalos. Nem vagyok meleg se leszbikus se ferde hajlamú sem drogos sem alkoholista. Nem cigizek és nem beszélek csúnyán.

Nem vagyok sem elhízott sem ápolatlan.

Bakancsban lányként sem más az élet csupán annyiban hogy nem bájolgunk össze vissza az ecsethajú páwacicamicafiúknak.

Bakancsban keringőztem több táncórán is és ugyan olyan kényelmes volt mint egy 'rendes' cipő.

Akinek nem tetszik az életstilus vájja ki a szemét!

14/L

2018. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

A korod mindent elárúl , kislány vagy még és buta!

Idővel reméljük kinövöd!


A súlyosabb gond az a nemi intendítással lehetnek mivel szereted a férfi ruhákat, de ha a szülők mihamarabb észbekapnak és elvisznek egy pszichológushoz akkor még talán nincs késő és nem leszel meleg vagy transzi!


Sok szerencsét kívánok a gyógyúlásodhoz..

2018. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek választ, végül végül megrendeltem :)

#3-as Igen, londonportól rendelem.

Leonidasz, téged még poén volt olvasni az elején, de nem gondoltam volna, hogy ennyire fullba tudod nyomni a kretént :D

2018. júl. 2. 20:30
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Igyekezz a megvétellel mert közeleg a te napod!


Most szombat, melegfelvonúlás.

2018. júl. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Leonidasz szerinted mitől lány egy lány?
2018. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Mivel ruha teszi az embert így a megjelés és öltözködés ami elöszőr szembetűnik.

A többit meg mindketten tudjuk.

2018. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!