Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Munkahelyen, irodai környezetb...

Munkahelyen, irodai környezetben felvehetek rövidnadrágot? Ti szoktatok?

Figyelt kérdés
Nem farmer, hanem egy elegánsabb, paperbag stílusú. Másokat már láttam ott egészen rövid ruhában és szandálban. Nyilván nem papuccsal venném fel.

2018. júl. 1. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Nyugodtan!

Én is rövidbe járok mert senki kedvéért nem fogok megfőni a levemben és hát állítólag ez egy szabad ország tehát az öltözködésemet én döntöm el hogy mi van rajtam mert nem a ruhámért kapom a fizetésem.

2018. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Csaka neten minden cikkben azt írják, hogy irodába húú de nem illik.

2018. júl. 1. 18:34
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Még vannak emberek akiket érdekel milyen ruhát vesz fel? Én suliba is melegítőbe meg teljesen szakadt farmerbe(amit nem kéne tanár szerint lmao) járok suliba egy jo kis 300dolláros cipővel. Nem tudom milyen stílus irányzatot képviselsz ha egyáltalán van neked. Ha ilyen fásult maradsz az nagyon rossz.
2018. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Munkahelyfüggő, én egy multinál vagyok pénzügyön, nálunk nincs szigorú dresskód. Magasabb pozícióban lévőknek kell csak elegánsan öltözni ha tárgyalásra kell menniük vagy képviselik valahol a céget, de akik csak benn ülnek az irodában azoknak belefér a laza viselet. Forrónaci kicsit túlzás (ez a fajta [link] de ha kb combközépig ér akkor belefér a dresskódba, még a farmer rövidnadrág is. Akár papuccsal is, van aki simán flip flopban van az irodában.

Én nem szeretem a lábaimat úgyhogy alapból nincs túl rövid nadrágom vagy szoknyám, a legtöbb kicsivel térd fölé ér így nem szoktam ilyenbe dolgozni járni. De pl gyakran megyek spagettipántos trikóban ami közel se elegáns de itt pl megengedett, míg a korábbi munkahelyemen nem volt megengedett. Úgyhogy ez tényleg helyfüggő, ha másokat lász hasonlóan rövid ruhákban vedd fel nyugodtan.

2018. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
"Még vannak emberek akiket érdekel milyen ruhát vesz fel?" - Igen, vannak munkahelyek ahol szigorúan meg van szabva hogy milyen ruhában járhatsz be. Iskolába nagyjából abban mész amibe akarsz, munkahelyen ha viszont folyamatosan megszeged a dresszkódot az állásoddal játszol. Nem a stílusán múlik, szimplán vannak cégek ahol nem fér bele az imidzsbe hogy szakadt ruhában és melegítőben járjanak dolgozni az alkalmazottak, mert nem kelt professzionális benyomást.
2018. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem farmer rövidnadrágot is felvehetsz, de csak ha nem látszik rajta, hogy az. Tehát pl. fehér színű. Vagy rózsaszín, bordó, akármi, csak kék ne legyen.

Szerintem, ha picivel térd fölé ér, az még belefér, de a combközépig érőt én túl rövidnek tartom.

Ha feszülős nadrágot nem illik nálatok felvenni az irodába, akkor ennek megfelelően a rövidnadrág se legyen feszülős.

2018. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely függő,mint írod láttál már rövidbe embereket. Ha nem akarsz nadrágot akkor lehet szoknya vagy ruha is, csak legyen elegánsabb és illő a munkahelyedhez.
2018. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely fuggo. Nalunk nincs dresskod. Siman felveszem. Papucsot is.
2018. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk max bermudát engednek.
2018. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.

A sulisra inkább nem is reagálok 😆

Szóval én is hajlok a viselése felé.

2018. júl. 1. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!