Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek úgymond kínai...

Szerintetek úgymond kínai ruhaboltban találok harisnyatartót és combfixet/combharisnyát?

Figyelt kérdés
Nem minőségre megyek, egyenlőre csak kipróbálás miatt, így nem szeretnék olyan nagyon sokat költeni rá, mint amennyiből kijönnék egy nevesebb fehérnemű boltban. Max 5000 forint körül költenék rá.

2018. júl. 2. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni.
2018. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan comfix a kínaiban amihez nem kell harisnyatartó, mert szilikon szalaggal oda tapad a bőrödhöz. Én harisnya helyett combfixet használok, amihez nem kell harisnyatartó. Én egyszerűt szoktam venni a tescoban, feketét vagy test színűt 1000 Ft körül szokott lenni. A kínaiban is van, de nekem az egyből kiszakadt és az is 1000 Ft körül volt. Kérdés, hogy mire szeretnéd használni?:) Párodat szeretnéd meglepni vagy napi szinten használnád? Ha a párodat lepnéd meg, akkor a kínaiban van mintás szerintem nem éri el a 2000 Ft-ot se.
2018. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Harisnyatartó szerintem csak a szilikon nélküli harisnyával szép. Az kevés helyen van, viszont olcsó.
2018. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Combfix általában van. Harisnyatartó, illetve ahhoz való harisnya az nem biztos. Én hetekig kerestem harisnya tartót,mire találtam egy fehérnemű boltot, ahol volt. De ahhoz nem jó a combfix, mert a csipkés részétől nem lehet beakasztani a tartót. Harisnyatartóhoz olyan harisnya kell, aminek a tetején nincs csipke, csak vissza van hajtva az anyag. Oda lehet bekapcsolni a tartó kapcsocskáit. A combfix magától a helyén marad, ezért van a nevében a "fix" szó.


Én a helyedben nem kínaiból venném meg, mert azok elég rossz minőségűek, és alig van választék. Értem én, h nem akarsz sokat rákölteni, hisz bizonytalan, h tetszik e. De! Ha egyből a leggagyibbal kezded a próbálgatást, akkor valószínű nem lesz jó élményed velük kapcsolatban. Jó, nem is azt mondom, h a legmárkásabbat vedd meg elsőre, de szerintem egy közepes kategóriásra nem kell sajnálni a pénzt. Figyi, én imádom a harisnyákat (a combfix nekem annyira nem jött be, mint hétköznapi viselet, de néha azért azt is felveszem)rengeteget hordok, és rengeteget végig próbáltam. És hidd el, harisnya és harisnya (ugyanez vonatkozik a combfixre is, hisz mindkettő nylon, csak kivitelben különbözbek) közt hatalmas különbségek vannak. Teljesen más egy középkategóriás harisnya, mint a gagyi 200Ft-os krepp harisnya. Sokat számít az első benyomás. Pl a legtöbb csajszi azért utálja a harisnyát, mert rossz tapasztalatokat szerzett pl azzal, h sulis ünnepségre az anyukája gagyi 200Ft-ost vett neki, ami nyúlik, tekeredik, csúszkál stb, és ha csak ilyen tapasztalatai vannak, akkor jó h azt fogja mondani h szar a harisnya. Én is úgy voltam vele sokáig, míg egyszer kaptam nagynénémtől (ausztriából) egy Calzedonia harisnyát valami ünnepségre. Na az teljesen más volt azokhoz képest amiket addig felvettem. Nem volt kényelmetlen, kellemetlen, teljesen megváltozott a véleményem, annyira, h szinte mindig van rajtam valami harisnyaféle (ha nem harisnya, vagy combfix, akkor harisnya zokni). Sokan nem is gondolják ezt, de tényleg így van, h hatalmas különbségek vannak köztük. Ezért nem javaslom a kínait, mert azzal szinte biztos, h rossz élményt szerzel! Javaslom, azt az 5000-et amit rászánnál költsd 2 közélkategóriás combfixre, akár két különböző márkára, és azokkal kezd a próbálgatást. Először csak otthon, vedd fel,max kisebb kiruccanáshoz, de semmiképp ne azzal kezd, h egy napos programhoz veszed fel, mert ha nem jön be, vagy valami kellemetlenség történik akkor nem tudod, mit kell majd tenned. Aztán majd látod, h tetszik e, vagy nem, ha tetszik akkor fokozatosan egyre hosszabb ideig legyen rajtad.

A harisnyatartót meg az ahhoz való harisnyát felejtsd el egyenĺőre. Majd miután profi combfixes leszel akkor érdemes vele próbálkozni. Nekem van egy harisnya tartóm, meg pár hozzá való harisnya, azon kívül, h különleges, nem hétköznapi darab, nem sok jót tudok róla elmondani. Kezdve azzal, h nem veheted fel akármihez, mert a harisnyatartó pántja a legtöbb ruhán átüt, és az csúnya. Praktikusnak sem praktikus, mert a bugyi fölé veszed ezért nem tudod letolni rendesen pisilésnél. Plusz gyakran megesik, h kikapcsolódik a csatja, amit nem olyan egyszerű menet közben vissza kapcsolni. Ha meg nem kapcsolod vissza, akkor lecsúszik a harisnya,mert nincs ami oda fogja. Én kétszer mentem így el valahova, mindkétszer csak a baj volt vele, kényelmetlen volt és zavaró. Úgyhogy nekem ez megmaradt hálószobai "extrának". Persze nem vagyunk egyformák, lehet neked bejönne,nem tudom... Egy próbát mindenképp megér a dolog, de szerintem előbb a combfixel érdemes kezdeni...


Itt van pár link, ha gondolod nézz rá, ezek egész jók, és nem is túl drágák:


[link]


[link]


Ez pedig harisnya tartóhoz való:


[link]

2018. júl. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szokott lenni kínai üzletekben harisnyatartó a bugyis részlegen. Általában fehér és piros, de láttam már lilát is. A márkája Lemina, ami azért már egész jó, szeretem ezt a fehérheműeiket.
2018. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!