Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek?

Milyen cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Korábban lapostalpú cipőket hordtam, aztán vettem egy New Balance-t, sokkal jobb tartást ad a lábamnak, de így egy év után érzem, hogy már nem olyan a tartása, mint új korában. Lehet hozzászokott a lábam vagy a talpbetét, esetleg maga a cipő használódott el ennyire. Hordható, de kéne mellé valami. Gondolkodtam még egyben, de kipróbálnék mást is. Inkább ilyen magasabb kivitelű kellene. Gel lyte V az ami még hasonló. Kíváncsi lennék, kinek mi vált be!

Általában egy nap megyek 10-18 ezer lépést, lúdtalpam lehet van, sőt biztos. Azt tudom, hogy a bal lábammal mindig a lapos cipőket enyhén befelé jártam, de azért látok az utcán sokkal durvább eseteket.

Gondolkodtam futócipőn is, de stílusban azért nem mindennapi viselethez való szerintem.



2018. júl. 3. 16:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Elegánsabb modellek is érdekelnek.
2018. júl. 3. 16:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Futócipőt is felvehetsz teljes nyugodtsaggal, nagyon sokan azt hordanak minden nap! Köztük én is. Ha jó cipőt akarsz, akkor bátran ajánlom a Nike Air Maxot, Air Forceot, Roshe runt ! Adidasból Ultraboost, NMD, Eqt 😉😊 Ha konkrét cipő érdekel, írhatsz üzenetet ! 😀
2018. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az air max 90-t ajánlanám, mert annak elég kemény talpa és jó tartása van, főleg a sarok résznél, esetleg air force. A roshe run és társaik puha cipők alig van tartásuk, biztos hogy hamar kijárnád. Esetleg még a puma plattform cipők is jók lehetnek, azoknak is elég erős tartásuk van. Vagy rendes futócipő, acics gel is jó még, bár utcára elég sportos.
2018. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Air Max 90-es van, legjobb választás volt ! Csak ajánlani tudom !
2018. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a kommenteket, mindenkeppen ezeket a modelleket megnezem s probalom. Air force nem kemeny? Hisz lapos, mint a Superstar. Koszonom a tippeket!
2018. júl. 4. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Air force olyan mintha egy fadarabba lépkednél. Valami boostos cipőt ajánlok! (eqt,nmd,ultraboost,pureboost)
2018. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Élőben, hogy őszinte legyek nem valami szépek ezek a cipők. Váci utcai boltban például az Nmd-ből pár darab a talp szélénél látszódott, hogy ragasztva van. Ultra Boost összességében elfogadható kinézetű. Fotó alapján még a 97-es Airmax volt szimpatikus, de élőben nagyon nem.

Lehet velem van a hiba, de a lapostalpú cipők jobban bejönnek csak ugye ott komfort nincsen.

2018. júl. 6. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!