Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen bokacsizma egy...

Egy ilyen bokacsizma egy nyári estére nagyon vállalhatatlan?

Figyelt kérdés

[link]


19 fokot mond aznap estére, és ez passzolna legjobban az outfitemhez. Nem pont ez a csizma van meg nekem, de nagyon hasonlóan néz ki, vékony anyagú, a bokámnál eláll, tehát úgymond szellős.

Én el tudnám benne képzelni az estét,csak félek a "nyáron csizmában??" megjegyzésektől.



2018. júl. 5. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez őszi darab, ne vedd fel ilyenkor, idétlen.
2018. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én simán felvenném, ha passzolna az outfitemhez. 19 fok azért nem olyan meleg, és amúgy is este viselnéd, úgyhogy szerintem nyugodtan. Ha vékony anyagú, nem fog belesülni a lábad sem, de tuti csini leszel :)
2018. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. júl. 5. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Simán felveheted, sok kislány férfi acélbetétes bakancsot is felvesz ha épp úgy érzik minden önkritika nélkül.
2018. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

19 fokban szandálban mászkálok este, maxi szoknyával, mert meleg van!


Felveheted, de szerintem ez őszi cipő 10 fok alatti.

2018. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Vedd fel nyugodtan. Én nagyon fagyos vagyok, úgyhogy rajtam idén még nem volt se szandál, se rövidnadrág, se szoknya. Hosszú nadrágban, zárt cipőben járok és pont nem érdekel, hogy ki mit gondol róla.
2018. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha tényleg passzol a szetthez (pl. nem fidres-fodros maxiruhához akarod pl. felvenni), akkor én simán felvenném nyáron is, ha tudod, hogy neked kevésbé zárt cipőben fázna a lábad,
2018. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hatodik válaszoló, ugyanígy vagyok én is, csak én minden évben így húzom ki a nyarakat :D (napallergia vegyítve egy kis önbizalomhiánnyal)

2018. júl. 5. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én idén még nem vettem fel nyitott cipőt se rövidnadrágot, mert fázós vagyok.
2018. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!