Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tiszta fekete férfi nyári...

Tiszta fekete férfi nyári cipőhöz és szürke rövidnadrághoz milyen zoknit vegyek?

Figyelt kérdés
Illetve még milyen színű rövidnadrág+ zokni illik hozzá?

2018. júl. 5. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En mindig a cipohoz kombinalom a zoknit. Mar ha szamit az a fel cm, ami kilatszik belole. 3 fele zoknit hordok nyaron, feher, szurke, fekete. Telen nem bokazoknit hordok, ezek szinesek. Kek, piros, sarga, zold.. direkt ilyen feltuno, bar csak akkor latszik, ha nincs rajtam cipo.
2018. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amilyen jólesik. Ne törődj semmivel. Én is simán vettem föl vizsgán halványkék (nagyonhalvány) zoknit fekete cipőhöz, nadrághoz. És szerintem oké volt; vagy hát annyira ne is érdekelt. A nyár szóljon már rólad; amikor szabadidőd van, ne ezen feszengj. Vagy ha nagyon aggódsz, akkor nézd meg magad egy tükör előtt, akár próbálj föl több verziót is; semmi idegeskedni való nincs ezen. Ami jól esik, meg ami úgy ránézésre megy egymáshoz , azt kész. Nem kell ebből ügyet csinálni.

;) :)

2018. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen bennem is maximum ez a 3 féle zokni merült fel, csak most full fekete a cipőm és nemtudok dönteni.

2018. júl. 5. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a cipő alapszínét veszem alapnak a zoknihoz, így a fekete jó hozzá, de mással is ki lehet próbálni. A nadrág esete egy kicsit könnyebb, mert a feketéhez szinte minden szín megy. Innen meg az egyéni ízlés dönt.
2018. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy árnyalattal sötétebbet mint a nadrág.
2018. júl. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!