Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete Tom Tailor nadrágom...

A fekete Tom Tailor nadrágom első mosásnál csúnya lett, kifakult. Hogy nyerhetem vissza eredeti színét?

Figyelt kérdés
Vagy legközelebb, hogy ne történjen ilyen, mivel mossam? Szimplán betettem a mosógépbe és színes ruhákhoz való mosókapszulával mostam. Nem értem, hogy mitől lett ilyen csúnya...Mint egy gagyi kínai nadrág...
2018. júl. 5. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Blokk és vidd vissza!
2018. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen ! Gagyi kínai nadrág !
2018. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem most vettem, csak most vettem volna fel először és most mostam ki,de így már hordhatatlan olyan csúnya lett.
2018. júl. 5. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Garanciálisan vissza kéne venniük elvileg.
2018. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tom Tailor nem gyárt olyan minőségi termékeket, ráadásul nem is olcsó. Igaz akcióban vettem egy rövidnadrágot, de kb másfél árnyalatot fakult. Mosásra meg tényleg oda volt figyelve. Most már inkább akció alatt veszek valamit a Van Graaf-ban, drága, de legalább bírják. Nem szívesen adom ki ezt a pénzt, de talán olcsóbban jövök így ki.

Amúgy nevetséges, hogy egy sima egyszínű pólót, nem kapsz 2-3 ezer forintért normális minőségben.

2018. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, C&A basics 1790-1990 között szokott lenni, elég jó minőség (női)

F&F (Tesco) - egyszinű férfi pólók 1200 körül szintén nem rosszak

2018. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még a Fruit of the Loom és Gildan márkákat kellene megnézzem, elég sokan dícsérik, milyen a szabása és minősége.
2018. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért felháborító, mert ugyanezt a minőséget a kínaiban megkaptam volna 3000 Ft-ért...De lehet az nem fakul ki az első mosásnál... Ez a nadrág viszont 12ezer Ft volt:@
2018. júl. 6. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért mondom egyre nehezebb jó áron venni minőségibb termékeket. Évente kettő nagy akció van a drágább helyeken, ezzel szoktam élni, bár így is húzom a szám. Nem szeretek ruhába sok pénzt költeni.
2018. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!