Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sneakerbox-os mérettáblában...

Sneakerbox-os mérettáblában meg lehet bízni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy adidas Nmd R1-et, de sajnos nem árulnak nálunk a boltokban. Ezért megnéztem a mérettáblát de nem tudom hogy mennyire bízzak meg benne. Valaki rendelt ez alapján már cipőt?

2018. júl. 5. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Azok szerintem pontosak. Bár akinek éppen ilyen feles lába van, az általában nem annyira szokott örülni az NMD esetében az Adidas-féle kétharmad számokat ugró méretezésnek (például pont 42-es egész méret van, de sem 41.5-es, sem pedig 42.5-es nincs, hanem 41 1/3-os, meg 42 2/3-os van). Másik modellnél meg a hagyományos fél méretenként ugró van,de ezt nem tudom pontosan, hogy mitől függ. Egyébként a kialakítása miatt feles lábnál én a nagyobbat venném (nekem 42-es a lábam, de nem mertem rá megvenni a 42-es NMD-t, mert szerintem buta, ha kinyomja a lábujj a cipő orrát, de túl nagyot sem érdemes, mert akkor meg horpadós).
2018. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!