Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vennék át a már nem...

Cynthiaa kérdése:

Hol vennék át a már nem használt ruhákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék felétek, hogy már nagyon sok jótékony ruhacserén voltam, de szeretném a már nem használt ruháimat pénzért árusítani. Félek, az ilyen ruhavásár napokon nem folyna be annyi összeg, mint amennyit belefektetek, hiszen csak az asztalfoglalás 9 ezer forint, nem tudom megérné-e. Ha esetleg valaki tudna egy olyan opciót mondani, hol veszik át a ruhákat (akár használt ruha bolt), így pesten belül, azt nagyon megköszönném, mert szeretném a költőpénzem gyarapítani, mert sajnos nem sikerült időben diákmunkával elég pénzt összeszednem egy fesztiválra és sajnos a nyakamon van, így nem tudok olyan munkát elvállalni, ami 10.-ei utalással történik. Az is jó, ha annyira nem egy nagy összeget ajánlanak érte, jó pár zsák ruha van, viszont nem bizományba lenne jó beadni, hanem ami tényleg egyből fizet.

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2018. júl. 10. 19:03
 1/1 anc ***** válasza:
Szia! Szerintem add el őket VAterán. Ruákra van ott a legnagyobb kereslet, hamar el szoktam kelni ott nekem is dolgaim. Tehát ha ügyesen csinálod, akár egész jó kis összeged tudnál szerezni ott eladással. :)
2018. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!