Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi divat: Mit gondoltok...

Férfi divat: Mit gondoltok arról a férfiról aki egy bőrszíjas karóra helyett egy Apple Watchot visel?

Figyelt kérdés

Elsősorban a női véleményekre vagyok kíváncsi.

Az apple watch és az okosóra biznisz elég új keletű dolog és nem igazán tudom eldönteni hogy egy apple watch milyen megitélést kap így ránézésre. Mire gondolsz mikor meglátsz egy férfit apple watchal mondjuk egy bőrszíjas órával szemben?


Köszi a válaszokat :) 24f



2018. júl. 11. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Öszintén szólva nekem teljesen mindegy, milyen órát visel, de ha egy "férfinek" ennyire központo kérdés az öltezete/kinézete, AZ számomra kizáró ok lenne.
2018. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Észre sem veszem,mert nem érdekel.
2018. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Most az okosóráddal akarod futtatni magad? Szerinted hol érdekli ez a csajokat?? Nem írtad te el azt a 24 et?
2018. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen órája van. Talán annyit gondolnék, hogy nyitott az újra.
2018. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy észreveszem.
2018. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose más véleménye alapján öltözködök. Én nem nagyon szeretem az elegáns, sokak által kedvelt farmer, ünneplő cipő és ing mellé még blézer viselését. Magamat képviselem, nem akarok másoknak megfelelni. iPhone mellé az igazi, mert ott meg tud valósulni a megfelelő együttműködés. Szerintem amúgy drága, de ha erre vágysz és megvan rá a zseton, akkor miért ne.
2018. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az Apple Watch és a bőrszíjas rossz választás (szerintem), mert a bőrszíjas órák általában olcsók, az Apple Watch pedig nem olyan stílusos, hogy pl. egy öltönnyel tudd hordani
2018. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó, te pancser....
2018. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki légyszives :)
2018. szept. 27. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!