Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol szoktatok cipőt vásárolni?

Hol szoktatok cipőt vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sokat kiadni cipőre, maximum 15k körül. A nagyobb cipőboltok szerintem általában drágább cipőket tartanak. Szoktam nézegetni a különböző ruházati boltokban, pl Zara, Tom Tailor, H&M, C&A, stb., ezek mennyire strapabírók? Nektek mi vált be?

2018. júl. 11. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül egy sem. Az én módszerem a szezon közepi-végi kiárusítás, a következő szezonra is akár, féláron. Így lehet ötven ezres csizmád huszonötért is akár.


Vagabond, Tamaris, Geox és ettől fölfelé.

2018. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl ma voltan office shopban es new balanc cipo 13-16 ezrekert, vans cipok 13-15 ezere, de volt convers ezekben az arakban. De voltam a direct sportban is ma. Rengetek valasztek van, adidas, nike, puma, lonsdale, kappa, vans, stb es rengeteg cipo volt abban az arban amit te szeretnel. En most Budapestrol irtam.


Sok sikert!

2018. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a netről szoktam mert ott sokkal könnyebb kikeresni ami tetszik + szinte csak ott találok olyat ami tetszik. Ha te is rendelnél esetleg akkor nézz utána hogy honnan jön, valamint a webshopokon szokott lenni "review" lehetőség ami arra jó hogy egy 1-től 5-ig terjedő skálán értékelik, esetleg leírják a tapasztalataikat és akár még képet is csatolnak az előző vásárlók hogy megmutasSák megéri-e megvenni.
2018. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
PlayersRoom,DRK,Vagabond,Geox,Alexander McQueen.
2018. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen változó. Attól is függ, milywn cipőt. Csini csipőket (balerinát, magassarkút, körömcipőt, szandit, bokacsizmát stb) főleg a plázákban lévő butikokban, Deichmannban, CCC-ben. De volt már olyan is, h netről remdeltem, bár ettől tartok picit, mert szeretem felpróbálni, mielőtt felveszem. Slipont, converse-t, vagy ilyen sportosabb cipőket pedig vagy márkaboltban, vagy PlayersRoom, Hervis, ilyesmi helyeken.

30/l

2018. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!