Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavaszra milyen cipőt érdemes...

Tavaszra milyen cipőt érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Félcipőt vegyek:

[link]

Inkább szandált, mert már a klasszikus tavasz nem létezik (télből a nyárba rohan az időjárás).



2018. febr. 8. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Azert van meg mindig az az atmeneti ido, legalabb egy rovid ideig, amikor a csizma mar tulzas, de a nyitott szandal szinten nem jo valasztas. amugy is praktikus, ha van a tavaszi/ nyari szezonra egy hasonlo zart balerinad, vgy sima felcipod, mert lehet, hogy hideg ugyan nem lesz, amikor hordod, de az eso siman eshet. :)
2018. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tőled is függ. Ami neked jobb meg praktikusabb. Én félcipőt szoktam néha de általában lengébb anyagból készült edzőt hordok csak mert minden más töri a lábamat. Az se jó ha nyitott mert abban kizárt bárhova menni mert minden piszok bemegy a lábad közé. Nekem az izzadás miatt se praktikusak ezek a műanyag cipők. A kényelem az első pont.
2018. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kettőm van, de mindkettő töri a lábam hosszabb időtartamon. Valami olyan lenne a jó ami kényelmes és nem töri sebesre a lábam.
2018. febr. 8. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A slip on cipők is jól tavasszal.
2018. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem félcipőt érdemes venni. Alapvetően jobb mint a szandál, mert higiénikusabb, nem megy bele az összes kosz, és jobban tartja a lábat. Persze van az a hőség, mikor muszáj szandált venni, de 25 fok körül még jó ez a cipő, és nyáron is sokszor "csak" annyi van. (Mondjuk esténként.)
2018. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!