Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Ukrajnában (Ungváron)...

Az Ukrajnában (Ungváron) vásárolt kb. a magyarországihoz képest féláron megvehető cipők (nike, vans stb. ) ugyanolyan minőségűek, mint amiket egy itthoni Deichmannban vesz az ember?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Boltban vásárolt márkás cucc itt sem olcsóbb!

A hamis olcsó viszont és nem tartós

2018. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 matrahaus válasza:
Nem ajánlanám, én a beregszászi piacon futottam olcsó 'márkás' dolgokba, vettem egy adidas cipőt meg pólót... Tudtam hogy hamisítvány lesz, de őszintén még a vártnál is rosszabb minőségűek.. A póló ilyen nyúlós ritkafos anyagú, a cipőnek meg 1 hónap után válik lefele a talpa.. Nemtudom én Ukrajnába a helyedbe cigin meg vodkán kívűl nem nagyon ruháznék be másra. Max van ilyen sajtos rúd az mondjuk tök finom :D
2018. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. júl. 13. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem feltétlenül rosszabb mindennek a minősége. Volt olyan "nike" cipő, aminek a talpa teljesen lekopott kb 7 hónap alatt, viszont egy másik cipőt már 1 éve hordok, ami jól bírja. Pólóról a logó 2 év után töredezett, de nem tűnt el róla, azóta is hordom, viszont rövidnadrágból a cipzárosat hanyagolnám, össze vissza szakadt a cipzárnál.
2018. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!