Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Van kedvenc fürdőruha...

Lányok! Van kedvenc fürdőruha márkátok?

Figyelt kérdés
Az én alakomra végre megtaláltam a legjobb márkát, az utóbbi években már csak egy bizonyos üzletben vásárolok és mindig találok nekem megfelelőt (nem úgy mint azelőtt).

2018. júl. 18. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az utóbbi jó pár évben mindig a Calzedoniában vásároltam. Nagy választék, normálisan megcsinált, nem elszabott ruhák.


Neked mi a kedvenced? Elárulod?

2018. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen meglepő, én a legjobb fürdőruhákat és melltartó kat egyaránt az F&F-ben vásárolom.

Nagy megdöbbenésemre, az én méretem még egy Triumph-ban, Intimissimi-ben sem kapható, de itt általában találok 70/F-es dolgokat.

2018. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én néhány éve vásároltam először Victoria’s Secret fürdőruhát, nagyon szerettem, így azóta mindig ott választok magamnak. Nyilván nem olcsó, de nagyon jó minőségű és imádom őket.😊
2018. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pacsi 1-es 🤝! Nekem is a Calzedonia vált be, ott mindig találok magamnak megfelelőt jó minőségben.

De kinek milyen alkata van.... és pénztárca kérdése is. Én leárazaskor veszek.

2018. júl. 18. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:

A második válaszolóhoz hasonlóan és is az F&F fürdőruháira esküszöm. Nagyon jó minőségű darabok, szépek is, leárazáskor pedig abszolút baráti az áruk.

A legnagyobb csalódás egy Mayo Chix bikini volt, ilyen ócska sz.rt még a kínaiban sem vettem, mint ez. Pár használat után kezdett deformálódni, nyúlni, a szezon végére a fekete darab már vörösesbarnává kopott. Gusztustalan, túlárazott szemét.

2018. júl. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!