Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Neked hogyan van rendszerezve...

Neked hogyan van rendszerezve a gardróbod?

Figyelt kérdés
Utcai, sportos, takarítós, otthoni külön szedve, vagy szín, ujj hossz, szárhossz, évszak szerint?

2018. júl. 19. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem negy reszbol all a gardrobom.

Van 8 polc. Itt “ruhafelek” szerint tarolom a ruhaimat:

1. Rovid felsok

2. Hosszu felsok

3. Meleg pulcsik

4. Rovid gatyak

5. Hosszu gatyak

6. “Itthoni” ruha

7-8. Fehernemuk

Van egy felakaszthatos resze, az elso feleben a kabatok, dzsekik vannak, a masodikban pedig a cipzaros pulcsik/kardiganok.

2018. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy kihuzhatos resze, ahol az utcai cipok vannak es egy fenti resz ahol pedig a taskak, azok szin szerint vannak sorba rendezve
2018. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3polcom van, a legfelson vannak a taskaim, a kozepsonel az utcai ruhak, az alson pedig a fehernemuk es edzoruhak. Ja, evszakvaltasoknal meg beszórom a teli/nyari cuccokat egy masik szekrenybe.
2018. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem két akasztós szekrényem van, külön tárolom a téli és a nyári ruhákat. Az akasztós alatt és fölött is van egy-egy polcos. Tehát az egyik szekrényben legfelül vannak a táskák, majd vállfákon a szoknyák, nyári/tavaszi felsők, rövid ujjú/ujjatlan egybe ruhák. Az alsó polcoson térdnadrágok, overálok, rövid nadrágok. A másik szekrébyben felül a nadrágok vannak. Az akasztóson hosszú ujjú felsők, blúzok, egybe ruhák, vastagabb szoknyák. Az alsó polcon pulcsik, kötött ruhák, melegítők. A szekrény mellett szép 4 egyforma tárolódobozban fehérneműk, zokni/harisnya, itthoni ruha. A kabátoknak, cipőknek külön van szekrény. Egyébként most csináltatunk egy hatalmas tolóajtós gardróbszekrényt, amellyel teljesül a vágyam, minden egy helyen lehet. 26 N
2018. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Én most költöztem egy olyan helyre ahol egész szekrénysorom van :D van 2 akasztós, az egyikben a kabátok vannak meg a vastag cipzáros pulóverek, a másikban a balra a pólóim és jobbra az egyberuháim, pólók különböző színű vállfákon aszerint hogy zenekaros, cicás vagy egyéb. Mivel 2-3 kivétellel az összes fekete, kell a rendszer hogy reggel kómásan is átlássam. Polcos részekben külön polcon vannak a sport+otthoni+alvós ruhák (itt van még a törölköző+ágyneműhuzat készlet) és külön a téli pulóverek, a nadrágok és van egy polc ahol a szoknya-cicagatya-fűző-top készletem van. Fehérneműk az 2 fiókban van külön a zokni+harisnya és a bugyi+melltartó.
2018. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. ujjhossz szerint

2. és hogy itthoni vagy elmenős

3. meg egy polcocska a pizsipólóknak

2018. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szín, mint szempont nálam kiesik. Ugyanis kizárólag fekete ruháim vannak:D Igazából ujj hossz és szabás (longline, aszimmetrikus stb) szerint.
2018. júl. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezekből újabb kérdésem született, amit hamarosan kiírok. :D
2018. júl. 22. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!