Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény az alábbi cipőkről?...

Fruzsi04 kérdése:

Vélemény az alábbi cipőkről? Nike air huarache, vans old skool, adidas superstar?

Figyelt kérdés

2 cipőt szeretnék megvenni ezek közül azonban nem tudok dönteni.

Valakinek volt már ezek közül cipője? Ha igen meddig bírta? Kényelmes volt?

Szerintetek melyik 2t a legérdemesebb megvenni(ártól eltekintve)?

Előre is köszönöm a segítséget ;*



2018. júl. 20. 02:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+hol vegyem meg? Melyik voltok a legjobbak?
2018. júl. 20. 02:35
 2/12 A kérdező kommentje:
*boltok
2018. júl. 20. 02:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy huarache-m , nagyon jó cipo és kényelmes a playersroomban vettem és meg vagyok vele nagyon elégedve semmi baja nincs és még január környéken vettem és azóta használom is, de azóta sincs semmi baja de szó szerint semmi. Jól hozzá is lehet öltözni.

Volt old skoolom is de az annyira nem adta :/ igazából egy külön stílus kategóriának való,nem vehetsz fel hozza mindent.. és fel is töri a sarkad az első hetekben.

Adidas superstarom még nem volt de állítólag jó cipő mert egy haveromnak volt és ő mondta.


Én a huarachet vagy a superstart választanám, biztos vagyok benne. De te tudod mert te fogod hordani ne masoknak akarj megfelelni, hanem ami neked tetszik azt vedd 😌 17/f

2018. júl. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Minden ember ilyeneket hord elfelejteném őket eresnék olyan cipőt amiben kitünhetek.
2018. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha kényelmet szeretnél és, hogy jól is nézzen ki, akkor a Nike Huarache a legjobb választás!:D A Vansot felejtsd el :D
2018. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Nike. az egy modern cipő. a másik kettő elavult.

azt döntsd el mi a fontosabb, a lábad vagy a retro

2018. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
76%
Atlagos, tiniribis cipok.. legyen sajat stilusod
2018. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Adidas superstar: volt rengeteg ilyenem az elmult evekben, de irtozatosan gaz mostmar hordani ha nem vagy 10-13 eves. Van meg egy szakadt kopott parom amit edzeshez hasznalok :) de neha mar ahhoz is cikinek erzem felvenni 20 evesen. Baratomnak volt belole egy feherje amit playersben vett, 1 honap utan szarra ment. O is mar csak veszhelyzetnek veszi fel.

Nike huarache: volt belole egy feherem, baratomnak egy fekete es egy szurkes. Nekem a feher jo volt, imadtam, de hamar besargult es rohadt kenyes volt (en vigyazok a cipoimre es rendszeresen tisztitom oket kimeletesen) de annyira erzekeny anyaga volt hogy inkabb lepasszoltam. Ez a fajta is amugy 1-2 eve volt nagyon “meno”, most inkabb a fila disruptor II megy helyette, (mar ha feherben gondolkozol) en most vettem olyat es a baratom is, ugyanannyi az ar, es szerintem sokkal jobban kitunik a tomegbol, mert meg csak mostanaban lett divat, meg van egy kis ideje mielott vegleg mindenkin lesz ez is :)

Vans old skool: fel evig volt a classic old skoolom, szerettem, imadtam, semmi baj nem volt vele, de meglattam a platform verziojat, igyhat lepasszoltam a baratnomnek a simat es vettem egy platformost. 1000x jobban birja mint a sima, ahanyszor letisztitom tiszta uj, kenyelmes, es megha tomeg cipo is, a platform ad hozza egy kis kitunest :)


Osszessegeben en superstart mar fix nem vennek, max. hofeher egyszinut, de azt sokkal olcsobban, minosegibben megtudod venni pl egy deichmannban, nekem h&mbol van hasonlo fazonu hofeher cipom.

Huqrachera azt mondom, hogyha feheret veszel, akkor inkabb nezd meg a fila disruptor II-t, szerintem sokkal jobb feher cipo, nem annyira kenes rajta az anyag, a szines fila logo is ad egy kis retro vidamsagot szerintem.

Vans old skool szerintem meg idotallo darab, hiaba latod minden masodik emberen, ezt tenyleg barmivel fel lehet venni, nagyon nehez melleloni vele, es nem annyira tinilanyos mint pl egy csikos superstar. A platform meg eszmeletlen hatast kelt :)

2018. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
A huarache bűn ronda! Azt ne! Az adidas se a legszebb.. a Vans old skool nagyon jól néz ki de nem bír sokat.. én inkább ezeket ajánlanám: Nike Stefan Janoski, Vans Sk8-Hi, supra vaider, Nike 6.0 (külföldről még NAGYON ritkán be lehet szerezni de azt megéri keresni mert a 6.0 az sosem megy szét!)
2018. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Adren Stoff válasza:
85%
Szerintem mindenképp a Nike-ot vedd meg. A másik kettő helyett meg szerintem találsz egy sokkal jobbat. A vans 2 hónap után kb esik szét. Szerintem válassz meg egy Nike-ot mondjuk egy Air Force-ot azok is hihetetlen kényelmesek és mindenhez megy
2018. júl. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!