Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény az alábbi cipőkről?...

Fruzsi04 kérdése:

Vélemény az alábbi cipőkről? Nike air huarache, vans old skool, adidas superstar?

Figyelt kérdés

2 cipőt szeretnék megvenni ezek közül azonban nem tudok dönteni.

Valakinek volt már ezek közül cipője? Ha igen meddig bírta? Kényelmes volt?

Szerintetek melyik 2t a legérdemesebb megvenni(ártól eltekintve)?

Előre is köszönöm a segítséget ;*



2018. júl. 20. 02:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
23%

Szia!

Nekem van huarache-m meg Superstar-om nekem a véleményem a 3 cipőről:

huarache-róla az a véleményem hogy nem jó nekem a talpa szét repedt pedig 1x volt rajtam + a sarkamnál szét jött az anyag


Superstar: Kényelmes csak ajánlani tudom de ha nem szeretnéd hogy tömeg cipő legyen akkor fekete fehér színben nem ajánlóm


Vans-em nincs de szerettem volna de a körülöttem lévő embereknek van és észre vettem hogy nagy sz@r kikopik a színe,Szét jön az "orránál" elől szóval ezt nem ajánlóm+ ez is tömeg lett

2018. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A huarache lejárt tömeg cipő szerintem, a superstar és az old skool sokkal nagyobb múlttal rendelkezik és mind a kettő jól néz ki de a vans fényévekkel jobb szerintem. Én nem szeretem a tömeg cipőket, ezért általában drágább sneakerekben járok de a vanst így is felveszem. 17F
2018. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!