Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan oldjátok meg a napszemü...

Hogyan oldjátok meg a napszemüveg-kérdést, ha strandolni vagy úszni szeretnétek, mire ügyeljek (pl. hordás, ha víz éri, akkor hogyan takarítsam le a strandolás végén)?

Figyelt kérdés

Jól beválik a napszemüvegem, nemrég kezdtem el hordani. Vinném strandra, vízpartra is, mert ugyebár ott sem ártana, pl. visszaveri a vízfelület a napfényt. Amúgy is már hozzászoktam a napszemüveghez, nem tudnám annyira nélkülözni.


Viszont attól tartok, hogy baja lesz a víztől, vagy más

balesettől (pl. a múltkor is hátulról fejbe dobtak véletlen egy kis labdával, szerencsére nem lett gond:-)).


Nyilván, ha úsznék benne, akkor nem raknám be a fejem a vízbe.


Mivel 20 ezres minőségi szemüveg (polaroid), ezért nem tenném tönkre, ha nem muszáj. Másik, olcsóbb tartalék szemüvegre nem adnék ki, csak végső esetben (pl. a drágábbat is elég sokáig tartott megkeresni, hogy jó legyen a mérete, ne csúszkáljon a fejemen).


Előre is köszi!



2018. júl. 20. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én láttam olyat, igaz, csak videókon, hogy a víz alá is lebuktak napszemüvegben.

Egy kis víztől nyilván nem lesz baja. Strandon arra kell figyelni inkább, ne lopják el, ha ott hagyod a parton.

2018. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én folyékonyszappannal szoktam hetente lemosni amúgy is a kosz,zsír és a gombásodás elkerülése végett, amúgy meg ha víz éri akkor utánna mindenképp átmosom.


Ha megszáradt akkor érdemes egy csepp műszerolajat csöppenteni a szár csuklójára hogy ne kopjon meg a mosástól amit úgy szoktam hogy fogpiszkálóval juttatom oda az olajat mert nem kell sok!

2018. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!